Honorata Skarbek i Malik Montana

i

Autor: AKPA

zaskoczenie

Honorata Skarbek i Malik Montana przyłapani w restauracji. Randka? Nic z tych rzeczy!

2023-07-30 22:08

Honorata Skarbek i Malik Montana postanowili narobić trochę dymu w sieci. Kilka dni temu media rozpisywały się o ich spotkaniu, sugerując, że mogła być to randka. Wszystko wskazuje jednak na to, że zdjęcia paparazzi miały na celu promocję ich wspólnego singla. Wokalistka pochwaliła się współpracą z topowym raperem w mediach społecznościowych.

Dosłownie kilka dni temu do sieci trafiły zdjęcia z wyjścia Honoraty Skarbek i Malika Montany. Na sugestie, że tych artystów muzycznych może łączyć coś więcej, nie trzeba było długo czekać. Tym bardziej, że piosenkarka była już wcześniej związana z innym topowym raperem Smolastym. Jak się jednak okazuje, wyskoczenie do restauracji miało najpewniej inny cel, a mianowicie narobienie szumu wokół wspólnej piosenki Honoraty i Malika, której premiera już niebawem, bo w najbliższy czwartek, 3 sierpnia. I o ile nikogo nie powinny dziwić numery z Malikiem Montaną na featuringu, bowiem raper jest bardzo aktywnym twórcą, tak ten duet wydaje się być dość egzotyczny. Do tej pory raczej nie nawiązywał on współpracy z artystami popowymi, choć zdarzało mu się komplementować m.in. zdolności wokalne Viki Gabor. Honorata Skarbek ujawniła tytuł singla, a także zapowiedziała, kiedy należy spodziewać się nakręconego do niego teledysku. O tym numerze na pewno będzie głośno!

Viki Gabor bardzo chce na HIGH League! Szczerze wypowiedziała się o Maliku

Honorata Skarbek i Malik Montana

Wspólny singiel Honoraty Skarbek i Malika Montany nosi tytuł You Can't Sit With Us i będzie mieć swoją premierę już w najbliższy czwartek, 3 sierpnia. Jak artystka zapowiedziała w swoich mediach społecznościowych, do kawałka powstał teledysk, który także ukaże się w czwartek, w samo południe. 

Ale to będzie petarda - piszą fani.

Czekacie?