Malik Montana ocenia Viki Gabor. "Doszczętnie rozwali polską muzykę"

2022-06-10 10:26 Joanna Dembek
Malik Montana i Viki Gabor
Autor: AKPA / Karol Makurat/REPORTER Malik Montana wyraża opinię na temat Viki Gabor

Malik Montana w szczerym wyznaniu na temat twórczości Viki Gabor! Raper spekuluje jaka przyszłość ją czeka na polskiej scenie muzycznej i zauważa, że zagraniczne wpływy mogą mieć wielki wpływ na jej karierę. Czy Viki Gabor czeka świetlana przyszłość?

Malik Montana to jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w Polsce. Jest cenionym raperem, szefem wytwórni oraz właścicielem freak-fightowej federacji High League. Na swoją pozycję na rynku muzycznym pracuje od 2008 roku, wtedy właśnie rozpoczął przygodę z rapem. Jako doświadczony artysta, chętnie wypowiada się na temat młodszych kolegów i koleżanek z branży. Viki Gabor, to według niego jedna z najbardziej obiecujących osobowości muzycznych w Polsce.

Malik Montana pod wrażeniem 15-letniej Viki Gabor

Malik Montana twierdzi, że Viki Gabor czeka świetlana przyszłość i uważa ją za wiodącą artystkę polskiej sceny, a wszystkie polskie raperki powinny mieć się na baczności. Ceni ją za pracowitość oaz talent i twierdzi, że zagraniczne wpływy i inspiracje mogą pomóc jej w drodze na szczyt.

Jest mega utalentowaną artystką. Właściwie kwestia tego wieku… Widzę na tych portalach, że ona operacje itp., itd. Dla mnie to jest zwykły ból d*py tych ludzi. Widzą młodą dziewczynę z talentem i próbują podcinać skrzydła. U mnie było praktycznie tak samo. Myślę, że to jest mega ch*jowe z ich strony. Powinni po prostu docenić talent muzyczny, jaki ma Viki Gabor. Jak już będzie miała 18 lat, to będzie jedną z wiodących artystek w Polsce. Takich naprawdę mainstreamowych, zaje*istych – powiedział raper.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Stylizacja Viki Gabor szokuje. Fani: "Ona ma 14 lat?!"

Malik jest również pod wrażeniem jej stylu i prezencji i podkreśla, że za parę lat jeszcze bardziej zawładnie polską publicznością.

Abstrahując od tego, że teraz robi fajną muzę, to jest mega świeża. Często, jak słucham muzyki popowej, to czuję taki cringe, a u Viki Gabor tego w ogóle nie mam. Słychać, że ma influence brytyjski, UK i stylówka. Dajcie dziewczynie jeszcze 3 lata i doszczętnie rozwali ze strony żeńskiej polską muzykę. I nie będzie tam miała podjazdu żadna raperka, żadna inna śpiewająca kobieta. Wspomnicie moje słowa – dodał.

Viki Gabor również nie szczędziła pochwał Malikowi i podczas jednego z marcowych wywiadów powiedziała, że jest jest jego ogromną fanką.

Sonda
Lubisz twórczość Viki Gabor?
Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE