Hity wiosny 2024: Sofi Tukker  łączy siły z The Knocks. Efekt? Taneczne One By One

i

Autor: Vanessa Vlandis / Universal Music Poland Hity wiosny 2024: Sofi Tukker łączy siły z The Knocks. Efekt? Taneczne "One By One"

NOWOŚĆ

Hity wiosny 2024: Sofi Tukker łączy siły z The Knocks. Efekt? Taneczne "One On One"

2024-04-18 12:37

Definiujący gatunek duet Sofi Tukker ponownie połączył siły z mistrzami muzyki elektronicznej. W efekcie fani mogą cieszyć się inspirowanym popem i dance z lat 80. Singlem pt. One On On.

Hity wiosny 2024: Piosenka ukazała się wraz z klipem wyreżyserowanym przez Ginę Gizellę Manning. W teledysku oprócz autorów piosenki pojawili się także Bob’s Dance Shop, których fani Sofi Tukker doskonale znają z koncertów grupy. Inspirowane disco wideo jest swego rodzaju powrotem do hedonistycznych czasów Studia 54, podkreślając radosną atmosferę utworu. Brylująca na ekranie Sophie Hawley-Weld olśniewa w nim w niestandardowej stylizacji brazylijskiej projektantki PatBo.

Tiesto odświeżył jeden z największych hitów wszech czasów. To wersja na lato 2024!

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Sofi Tukker & The Knocks - piosenka One On One

One On One to już trzecia współpraca Sofi Tukker i The Knocks. Wcześniej artyści połączyli siły w uzależniającym „Blazilian Soul”, a także w hicie „Best Friend”, który na samym Spotify zgromadził ponad 125 mln streamów i pokrył się złotem w Stanach Zjednoczonych oraz Meksyku, a także platyną w Kanadzie. Utwór pojawił się m.in. w reklamach Apple (iPhoneX), filmie „Ocean’s 8” i w grze „FIFA 18”.

– Najpierw „Best Friend”, potem „Brazilian Soul”, teraz „One On One”. Uwielbiamy tworzyć muzykę z naszymi przyjaciółmi. The Knocks są jednym z powodów, dla których w ogóle jesteśmy zespołem i czujemy się doskonale za każdym razem, kiedy możemy z nimi współpracować – deklarują Sofi Tukker, dodając: – Będąc ponownie wspólnie w studiu, czuliśmy się jak przyjaciele, który po prostu się wygłupiają. Fajnie było wcielić się w postaci w klimacie disco – nigdy wcześniej tego nie robiliśmy. To seksowna, skoczna piosenka o pożądaniu. Uwielbiamy ją i nie możemy przestać do niej tańczyć.

The Knocks wypowiadają się w podobnym tonie. 

Jesteśmy podekscytowani, że kolejny raz nagraliśmy piosenkę z naszymi starymi przyjaciółmi z Sofi Tukker. Znamy się z tą dwójką od dawna. Znaliśmy ich na długo przed tym, jak stali się duetem. Wiele razem przeszliśmy i czujemy, że zatoczyliśmy koło. Piosenka powstała po tym, jak spędziliśmy razem noc w Nowym Jorku po tym, jak nie widzieliśmy się dłuższy czas. Byliśmy w klubie, w którym grano sporo fajnego indie dance’u i italo disco. Następnego dnia poszliśmy do studia i zaczęliśmy pracować nad utworem.