Tiesto odświeżył jeden z największych hitów wszech czasów. To wersja na lato 2024!

i

Autor: Universal Music Poland Tiesto odświeżył jeden z największych hitów wszech czasów. To wersja na lato 2024!

PREMIERA

Tiesto odświeżył jeden z największych hitów wszech czasów. To wersja na lato 2024!

2024-04-18 12:31

Wielki latynoski hit wraca w nowej odsłonie. Tiesto, który ma przed sobą bardzo aktywny, letni czas, w przerwie między przygotowywaniem nowych setów postanowił odświeżyć utwór, który doskonale znacie. Poznajcie go w imprezowej wersji na lato 2024.

Nowości Muzyczne 2024: Przed 13 laty Danza Kuduro było gigantycznym światowym hitem. Piosenka francusko-portugalskiego wokalisty Lucenzo i reggaetonowej gwiazdy z Puerto Rico Dona Omara była najmocniejszym punktem ścieżki dźwiękowej z piątej części „Szybkich i wściekłych”, wydatnie przyczyniając się do sukcesu filmu. Warto dodać, że piosenka wspięła się na szczyt zestawienia Billboard Hot Latin Songs jeszcze zanim pojawiła się w filmie.

Robert Lewandowski zagra w koszulce z Karol G. Sportowo-muzyczna współpraca

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Tiesto - nowa wersja Danza Kuduro 2024

Singiel początkowo zrobił zawrotną karierę w Ameryce Łacińskiej i w Europie, z czasem jego popularność objęła cały świat. Sumując streamy na wszystkich platformach, „Danza Kuduro” odtworzono już ponad 10 mld razy. Wkrótce ten wynik będzie znacznie lepszy, ponieważ piosenka właśnie dostała nowe życie za sprawą remiksu Tiësto. Holenderski gigant muzyki elektronicznej zachował najbardziej charakterystyczne fragmenty oryginału, ubierając je we współczesne trendy w elektronicznej muzyce tanecznej. Nowa wersja „Danza Kuduro” to murowany kandydat do jednego z największych hitów wiosny.

Autorem i producentem wydanego w 2010 r. przeboju jest nagradzany m.in. Latin Grammys i Billboard Latin Awards Lucenzo. „Danza Cuduro” było numerem 1 m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Holandii i Austrii. Piosenka ma dziś status pięciokrotnej platyny w Stanach Zjednoczonych, w Niemczech jest natomiast siedmiokrotną platyną.