Hity wiosny 2019 - James Arthur i Martin Jensen z singlem Nobody

2019-03-04 16:33
James Arthur i Martin Jensen
Autor: materiał prasowy

Martin Jensen to ambitny i bardzo pracowity DJ, który specjalizuje się w epickich utworach i chwytliwych refrenach. Z kolei James Arthur to autor takich hitów jak You're Nobody 'till Somebody Loves You, Impossible, Recovery, Smoke CLouds czy też New Tattoo. Okazuje się, że panowie połączyli siły i stworzyli singiel Nobody.

Hity wiosny 2019 - Mark Jensen i James Arthur w jednym utworze. W tym roku nie możemy narzekać na nowości muzyczne. Od początku roku pojawiły się takie hity jak: Kły autorstwa Cleo, Don't Feel Like Crying od Sigrid, Swan Song od Dual Lipy, DNA od Backstreet Boys czy też Walk Home Alone od Pink. Do licznej grupy nowości muzycznych dołączył właśnie singiel Nobody od Marka Jensena i Jamesa Arthura.

Przeczytaj także: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Zobacz: Hozier z nowym albumem Wasteland, Baby! Jakie hity znalazły się na krążku? [TRACKLISTA]

Martin Jensen i James Arthur - Nobody

Autorami kawałka są Philip Plested, Scott Harris oraz sam Martin. To bardzo radosny dance pop z akustyczną gitarą i zachwycającym wokalem. Martin Jansen to ambitny i bardzo pracowity DJ, który specjalizuje się w epickich utworach i chwytliwych refrenach. Tworzył oficjalne remiksy dla takich gwiazd jak Katy Perry czy Ed Sheeran. Od trzech lat pojawia się wysoko w zestawieniu DJ Mag Top 100. Jego największy przebój w dotychczasowej karierze - Solo Dance, ma ponad 500 mln streamów w Spotify i wielokrotnie pokrył się platyną w kilkunastu krajach. Łącznie cały katalog Jensena ma ponad miliard streamów w Spotify.

Wspólna piosenka Martina i Jamesa miała premierę 1 marca.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze