Hity latino w wersji Suchara Codziennego! Tak odjechanych wersji jeszcze nie słyszeliście!

2020-03-16 13:52
Hity latino w wersji Suchara Codziennego! Tak odjechanych wersji jeszcze nie słyszeliście!
Autor: ESKA.pl Hity latino w wersji Suchara Codziennego! Tak odjechanych wersji jeszcze nie słyszeliście!

Nie macie humoru? Denerwujecie się z jakiegoś powodu? Mamy na to sposób! Myku Pyku, czyli mistrz żartów z Suchara Codziennego, postanowił zaśpiewać największe hity latino! Zrobił to w swoim szalonym stylu, a efekty możecie poznać - na ESKA.pl!

Taneczne, energiczne i bujające - takie właśnie są hity latino! A co jeśli weźmie się za nie gość znany z Suchara Codziennego?! Myku śpiewał z Roksaną Węgiel i poradził sobie bardzo dobrze, więc napędzony swoim powodzeniem postanowił spróbować swoich sił solowo. Nie możemy powiedzieć, że kariera wokalisty stoi przed nim otworem, jednak trzeba przyznać, że showman z niego doskonały! Podrzucamy wam najśmieszniejsze wideo, jakie w ostatnim czasie się pojawiło w polskim internecie. Myku z Suchara Codziennego zaśpiewał w swoim stylu utwór Desperado od Antonio Bandersa, Gasolina od Daddy Yankee, Hips Don't Lie od Shakiry, czy chociażby La Bamba od Los Lobos. Wziął także na warsztat najpopularniejszy hit Radia ESKA 2019 roku, czyli Seniorita od Shawna Mendesa i Camilii Cabello.

Eska Hit Challenge - Myku Pyku

Myku Pyku z Suchara Codziennego to jedna z gwiazd ESKA Odwołuje Zimę 2020. Razem z słuchaczami Radia ESKA i ESKOWĄ ekipą zadbał o to, by do Polski wysłać dobrą energię i dużo słońca. Na co dzień możecie śledzić go chociażby za pośrednictwem Instagrama. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze