Myku Pyku z Suchara Codziennego odkrywa tajemnice! Takiego go nie znacie!

2020-02-13 12:42 RW
Myku Pyku z Suchara Codziennego odkrywa tajemnice! Takiego go nie znacie!
Autor: ESKA Myku Pyku z Suchara Codziennego odkrywa tajemnice! Takiego go nie znacie!

Jeden z najlepszych i najpopularniejszych sucharmistrzów w Polsce bohaterem Szybkiej Serii na ESKA.pl! Myku Pyku z Suchara Codziennego zdradził najbardziej chronione tajemnice ze swojego życia. Co nam ujawnił? Przekonajcie się już teraz i poznajcie go bliżej oglądając wideo - tylko na ESKA.pl!

Myku Pyku z Suchara Codziennego to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych i najlepszych mistrzów ciętych ripost i żartów! Wystarczy dać mu 5 sekund, a wyciągnie z głowy taki kawał, po którym będziecie śmiać się przez cały dzień. Myku zadba też o dobry nastrój podczas ESKA Odwołuje Zimę. Wspólnie z Radiem ESKA, pozostałymi gwiazdami i słuchaczami sprawi, że w Polsce poczujecie klimat słonecznej Dominikany! Myku Pyku jest drugim bohaterem Szybkiej Serii na ESKA.pl. Opowiedział dwa hitowe suchary, ale zdradził również wiele tajemnic ze swojego życia! Dokończył kwestie, takie jak między innymi:

  • By osiągnąć sukces, trzeba...
  • Na ESKA Odwołuje Zimę będę...
  • Najbardziej denerwuje mnie...
  • Gdy mam chwilę dla siebie...
  • Nie wyobrażam sobie życia bez...
  • Na ESKA Odwołuje Zimę zrobię...

#SzybkaSeria z Mykiem Pykiem z Suchara Codziennego do obejrzenia poniżej - tylko na ESKA.pl!

#SzybkaSeria z największymi gwiazdami sceny muzycznej, najpopularniejszymi Youtuberami i osobistościami showbiznesu. Premierowy odcinek w każdą środę o godzinie 19:00, tylko na ESKA.pl! Kolejny odcinek już 19 lutego 2020 i będzie to doskonale znana gwiazda telewizji i... kuchni! Czekajcie cierpliwie, bo będzie się działo!

Najnowsze