Myku z Suchara Codziennego chciał zrobić pranka Roksanie Węgiel. Tego się nie spodziewał!

2020-02-28 1:35 RW
Myku z Suchara Codziennego chciał zrobić pranka Roksanie Węgiel. Tego się nie spodziewał!
Autor: ESKA Myku z Suchara Codziennego chciał zrobić pranka Roksanie Węgiel. Tego się nie spodziewał!

Myku z Suchara Codziennego to kolejna barwna postać wśród całej ekipy odwołującej zimę. Mistrz ciętych ripost i żartów na zawołanie chciał wejść do pokoju Roksany Węgiel, by zrobić pranka młodej wokalistce. Jego plan uległ zmianom, a wszystko po niespodziewanej sytuacji. O co dokładnie chodzi?

W czasie ESKA Odwołuje Zimę 2020 wysyłamy do Polski pozytywną energię, dobry humor, a wszystko to za sprawą naszych dziennych relacji oraz zakulisowych materiałów. 26 lutego działo się bardzo dużo, ale główną atrakcją była impreza w basenie z pianą, ale przede wszystkim ekskluzywny koncert Roksany Węgiel. Tuż po nim Myku z Suchara Codziennego wpadł na pomysł zrobienia żartu z młodszej koleżankl. Chciał wejść do jej pokoju przez balkon i uwiecznić telefonem jej zaskoczenie. Jego plan nie wypalił, a wszystko za sprawą taty wokalistki.

Zobacz: Ola Kot i Damian Kordas w gorącym tańcu. Rozpalili parkiet! [WIDEO]

Myku z Suchara Codziennego - prank na Roksanie Węgiel

Stwórca Roxie, bo tak na Instagramie nazywa się tata Roksany Węgiel, miał przebywać na plaży, podczas gdy Myku miał zażartować z młodszej koleżanki. Pan Rafał, ku zaskoczeniu wszystkich wtajemniczonych w pranka, wychylił się zza firanki i otworzył balkon. Co się działo dalej? Zobaczcie poniższe wideo!

Jak minął dzień Mykowi? Co robiła Roksana Węgiel? Jak się bawią gwiazdy na ESKA Odwołuje Zimę 2020? Relacje z każdego dnia znajdziecie na ESKA.pl! 

Najnowsze