Myku Pyku śpiewa z Roksaną Węgiel! To najlepsze wideo, jakie zobaczycie!

2020-03-02 15:51 RW
Myku Pyku śpiewa z Roksaną Węgiel! To najlepsze wideo, jakie zobaczycie!
Autor: Rafał Wróblewski Myku Pyku śpiewa z Roksaną Węgiel! To najlepsze wideo, jakie zobaczycie!

Śpiewać każdy może! Udowadnia to Myku Pyku, który nigdy nie podejrzewał, że będzie miał okazję zaśpiewać ze swoją ulubioną wokalistką! ESKA.pl spełniła marzenie największego żartownisia w Polsce! Zobaczcie nagranie, które rozłoży was na łopatki!

Roksana Węgiel i Myku Pyku z Suchara Codziennego to gwiazdy ESKA Odwołuje Zimę 2020! Duet za sprawą naszych dziennych vlogów, w ciągu całego pobytu na upalnej Dominikanie, wysłał do Polski dużą dawkę pozytywnej energii, ciepła i humoru. Spełnieniem marzeń dla Myka było zrobienie sobie wspólnego zdjęcia ze zwyciężczynią Eurowizji Junior. Gdy to się udało, to wyglądał, jakby był najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Zdjęcie to jedno, ale nigdy nie spodziewał się, że uda mu się zaśpiewać ze swoją ulubioną wokalistką! ESKA spełnia marzenia i najpopularniejszy sucharmistrz w Polsce zrobił to za naszym pośrednictwem! Myku wspólnie z Roxie wykonał megahit Dobrze jest, jak jest. 

Roksana Węgiel & Myku Pyku - Dobrze jest, jak jest: to najzabawniejsze, co zobaczycie!

Myku Pyku doskonale opowiada żarty i kawały, ale jak się okazało podczas wyjazdu na ESKA Odwołuje Zimę - uwielbia śpiewać. Przekonacie się o tym sami za sprawą ESKA Hit Challenge z udziałem przedstawiciela Suchara Codziennego. Gwiazdą latynoskiego odcinka będzie również Roksana Węgiel, więc bądźcie czujni i zaglądajcie na ESKA.pl!

Najnowsze