Hity jesieni 2020: Kylie Minogue wraca z piosenką Magic!

2020-09-24 13:14 jj
Kylie Minogue oczarowuje w nowym singlu Magic. Czy to zwiastun jej kolejnego albumu?
Autor: Materiały prasowe Dream Music Kylie Minogue oczarowuje w nowym singlu Magic. Czy to zwiastun jej kolejnego albumu?

Światowe media zachwycają się najnowszym singlem Kylie Minogue Magic. Premiera klipu odbędzie się w czwartek 24 września 2020 roku. Czy nowy utwór wokalistki, zwiastuje kolejny album? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl.

Kylie Minogue jest na scenie muzycznej od 1988 roku. To właśnie wtedy wydała swój debiutancki album Kylie, który w Stanach Zjednoczonych pokrył się pięciokrotnie platyną. Z tej płyty pochodzi wielki przebój Minogue - I Should Be So Lucky. Ostatni album artystka wydała w 2018 roku. W Wielkiej Brytanii i Australii dotarł na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się płyt. W Polsce zająć 23 miejsce. Teraz gwiazda powraca z nowym singlem Music, który już został okrzyknięty wielkim odrodzeniem Kylie Minogue. Rolling Stone stwierdziło, że: Tekst utworu, w połączeniu z choreografią doskonale pasuje na czas kwarantanny

Kylie Minogue zapowiada nowy album. Kiedy premiera?

Singiel Magic zapowiada nowe wydawnictwo artystki. DISCO będzie już 16-tym albumem studyjnym artystki! Łącznie, single Kylie Minogue spędziły ponad 300 tygodni na prestiżowej liście Official UK Singles Chart Top 40! Artystka przedała ponad 80 milionów albumów na całym świecie, i jest uznawana za jedną z najbardziej wpływowych postaci świata muzyki pop w obecnych czasach! Kylie ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, w tym trzy BRIT Awards, dwie MTV Music Awards oraz Grammy. Jej występ na festiwalu Glastonbury w 2019 roku, gdzie prezentowała materiał z albumu Golden, był najczęściej oglądanym momentem w historii całego festiwalu! Premiera singla 24 września 2020 roku o godzinie 20:00. Album będzie dostępny w sprzedaży 6 listopada 2020 roku.

Najnowsze