Justin Bieber wzrusza nawet największych twardzieli. Tak powstał teledysk Holy!

2020-09-24 12:48 Rafał Wróblewski
Justin Bieber odkrywa kulisy. Tak powstał teledysk Holy!
Autor: Mike Rosenthal Justin Bieber odkrywa kulisy. Tak powstał teledysk Holy!

Klip do najnowszego singla Justina Biebera - Holy z Chance the Rapper - zawiera sceny, które mogą wzruszyć nawet największych twardzieli. Artysta zaprezentował 10-minutowy materiał zza kulis teledysku. Zobaczcie go na ESKA.pl.

Justin Bieber zaprasza za kulisy klipu Holy. W teledysky poza artystą możemy oglądać także Ryan Destiny z serialu Star oraz Wilmera Valderramę, znanego m.in. z Różowych lat 70. Bieber udostępnił też aplikację, w której można zrobić własną wersję okładki Holy. Dodać własne zdjęcie, tytuł, nazwy wykonawców oraz postać Justina podążającego drogą. Justin Bieber zachęca do udostępniania własnych wersji z oznaczeniami @justinbieber @chancetherapper oraz hasztagiem #Holy.

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Artysta przy okazji nowego singla ogłosił plany koncertowe w USA - Justin Bieber World Tour rozpocznie się 2 lipca 2021 w San Diego i obejmie m.in. takie miasta jak Nowy Jork, Boston, Atlanta czy Chicago. Dolar z każdego biletu zostanie przekazany na fundację Biebera wspierającą walkę z problemami psychicznymi.

CHANGES, piąty album studyjny Justina, zadebiutował na szczycie Billboard 200 w lutym. Bieber po raz pierwszy w karierze pojawił się na szczycie Billboard R&B Albums chart w tygodniu premierowym. CHANGES było #1 w Apple Music w 85 krajach i dotychczas sprzedało się w nakładzie przekraczającym 4 mln egzemplarzy na całym świecie.

Justin Bieber - kulisy teledysku Holy

Z liczbą miesięcznych słuchaczy w Spotify przekraczającą 65 milionów, Bieber stal się najbardziej popularnym artystą w platformie. Przekroczył także imponującą liczbę 147 mln obserwujących na Instagramie oraz 50 mln subskrypcji na YouTube – żaden inny muzyk nie może pochwalić się takim wynikiem w serwisie. W trakcie całej kariery Justin Bieber zgromadził ponad 68 miliardów streamów oraz ponad 68 milionów egzemplarzy sprzedanych albumów na całym świecie.

Najnowsze