HITY JESIENI 2019: Lanberry, Katy Perry, Alice Merton i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2019-10-18 12:19 RW
HITY JESIENI 2019: Lanberry, Katy Perry, Alice Merton i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli - New Music Friday HITY JESIENI 2019: Lanberry, Katy Perry, Alice Merton i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Piątki z Nową Muzą świętujemy w Radiu ESKA! Na naszej antenie gramy najgorętsze, najnowsze i najciekawsze propozycje, które już wkrótce pokocha cały świat. 18 października po raz pierwszy wybrzmi m.in. nowa piosenka Katy Perry oraz Alice Merton. Zajrzymy również na polskie podwórko, bo tu - dzieje się bardzo dużo. Przekonajcie się sami na ESKA.pl

New Music Friday w Radiu ESKA 18 października to propozycje idealne na jesień 2019. Po raz pierwszy na naszej antenie usłyszeliście świeży singiel od Lanberry. Gwiazda polskiej sceny muzycznej, wydając utwór pt. Zew, rozpoczęła nową erę w swojej karierze. Na rynek powróciła również Alice Merton. Ciekawe, czy wykonawczyni hitu No Roots, zachwyci słuchaczy kawałkiem zatytułowanym Easy. Wkrótce się o tym przekonamy.

Zobacz: Katy Perry mknie przez autostradę miłości! Piosenka Harleys in Hawaii HITEM jesieni?!

ESKA Hity - Premiery 18.10.2019

New Music Friday w Radiu ESKA świętujemy od samego rana! Oprócz nowej piosenki Lanberry i Alice Merton, usłyszeliście także kawałek od Katy Perry. Harleys in Hawaii to następca singli Small Talk oraz Never Really Over. Po wydaniu tych dwóch singli, dziennikarze magazynu Billboard napisali: Katy robi teraz najbardziej ekscytującą muzykę od lat! Zaledwie w ciągu kilku miesięcy kompletnie przeobraziła oczekiwania na swój kolejny projekt pośród wielbicieli popu.

Do kawałka powstał wakacyjny teledysk w reżyserii studia Manson z Barcelony. Zdjęcia zrealizowano na Hawajach. Katy napisała Harleys in Hawaii wspólnie z Charlie Puthem, Johanem Carlssonem i Jacobem Kasherem Hindlinem - czyli z ekipą, z którą stworzyła Small Talk. Calrksoon i Puth odpowiadają również za produkcję.

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery:

Jakie premiery w New Music Friday w Radiu ESKA? Lista aktualizowana w tym miejscu:

  • Lanberry - Zew
  • Alice Merton - Easy
  • Katy Perry - Harleys In Hawaii
  • Mandee feat. Maria Mathea - Rhythm Is A Dancer
  • AuRa x Alan Walker - Ghost
  • Lost Kings feat. Marc E. Bassy - Somebody Out There
  • BTS feat. Lauv - Make It Right (Remix)
  • Honorata Skarbek - DESIRE
  • Ali Gatie - Say to You
Najnowsze