HITY JESIENI 2019: Black Eyed Peas i J Balvin w bujającym kawałku Ritmo! [WIDEO]

2019-10-14 13:19 RW
HITY JESIENI 2019: Black Eyed Peas i J Balvin w bujającym kawałku Ritmo! [WIDEO]
Autor: Sony Music Polska / materiał prasowy HITY JESIENI 2019: Black Eyed Peas i J Balvin w bujającym kawałku Ritmo! [WIDEO]

Ritmo, to kawałek, przy którym będziecie się bujać jesienią 2019! Wszystko za sprawą sampli, które znacie z hitu Rhythm Of The Night, Corony. Gościnnie w utworze legendarnej amerykańskiej grupy pojawia się gwiazda muzyki latino, J Balvin. Jak brzmi potencjalny hit jesieni 2019? Przekonajcie się sami - słuchając na ESKA.pl!

Hity jesieni 2019: Jeden z najbardziej oczekiwanych powrotów właśnie nastąpił! Black Eyed Peas zaprezentowali kawałek RITMO stworzony z mistrzem reggaetonu, sześciokrotnym zwycięzcą GRAMMY - J Balvinem. To utwór promujący nadchodzącą premierę filmu Bad Boys For Life, czyli trzecią odsłonę kinowego hitu z Willem Smithem i Martinem Lawrencem, który będzie miał premierę w styczniu 2020 roku. Już 10 stycznia w serwisach streamingowych i na sklepowych półkach znajdzie się oficjalny soundtrack powiązany z tą produkcją.

Zobacz: Polska parodia hitu Billie Eilish podbija sieć! To najsłodsza wersja Bad Guy?

Hity jesieni 2019 - piosenka Ritmo

RITMO (Bad Boys For Life) utrzymuje klimat wysokooktanowego kina akcji. W tym singlu udało się połączyć niesamowite podejście do popu i hip-hopu, w którym specjalizuje się Black Eyed Peas, z umiejętnościami J Balvina do tworzenia uzależniających reggaetonowych hitów. RITMO to po prostu wciągający rytm. 

Współzałożyciel Black Eyed Peas, will.i.am powiedział: 

Chciałem pokazać nowe oblicze hitu Rythm of the Night stworzonego przez Coronę i dodać do niego minimalistyczne i futurystyczne wibracje raggaetonu. Ostatecznie piosenka i teledysk osiągnęły zupełnie nowy poziom futuryzmu. O to właśnie chodzi nam w Black Eyed Peas.

J Balvin dodaje: 

Byłem fanem Black Eyed Peas od kiedy pamiętam. To przecież legendy! Dołączenie do nich w kawałku promującym Bad Boys For Life to dla mnie wielkie wyróżnienie.

Najnowsze