HITY JESIENI 2018 - 5 Seconds of Summer nie dali szans konkurencji! Są najlepsi w Polsce!

2018-11-05 19:59
HITY JESIENI 2018 - 5 Seconds of Summer nie dali szans konkurencji! Są najlepsi w Polsce!
Autor: Chelsea Lauren/Variety/REX/Shutterstock / EAST NEWS

5 Seconds of Summer nie zwalniają tempa, a raczej to ich fani, którzy głosują na YoungBlood! Utwór australijskiej grupy najlepszy w Polsce!

Hity jesieni 2018 prezentują się na bardzo wysokim poziomie. Wydawało się, że pewniakami w listopadzie są tacy artyści i ich hity: Promises (Calvin Harris & Sam Smith), Bella Ciao (El Profesor), Weź nie pytaj (Paweł Domagała) czy chociażby Nie ma fal (Dawid Podsiadło). Tymczasem w podsumowaniu listopada - po udanym ataku na miejsce 1. - prowadzi 5 Seconds Of Summer!

Hity jesieni 2018 - 5 Seconds of Summer

Australijski zespół ze swoim singlem Youngblood od kilkunastu tygodni gości na najważniejszych światowych listach. W ostatnich notowaniach pojawili się: na miejscu 7. w Stanach Zjednoczonych na prestiżowej liście Billboard Hot 100 oraz na miejscu 18. na rodzimej Aria Charts. Polscy fani dopięli swego i wprowadzili ulubioną grupę na szczyt najważniejszej listy hitów w Polsce, czyli Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA! 

Ochotę na miejsce w TOP 40 ma zapewne Calvin Harris, który śpiewa u Bennego Blanco! Piosenka I Found You, jak i inne nowości muzyczne czekają na Wasze głosy w propozycjach! Kolejne notowanie już w niedzielę, 11 listopada od godziny 16:00!

PODWÓJNA GORĄCA 20 - SŁUCHAJ, GŁOSUJ WYGRYWAJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze