DAWID PODSIADŁO zdradza, ile płyt jeszcze nagra! [WYWIAD o płycie MAŁOMIASTECZKOWY]

2018-11-04 13:30
Taco Hemingway napisał tekst Dawidowi Podsiadło! Tajemnica odkryta [TYLKO U NAS]
Autor: ESKA.pl

Dawid Podsiadło gościł w studiu Radia ESKA i odpowiedział na kilka pytań! Opowiedział o nowej płycie Małomiasteczkowy, piosenkach z krążka, koncertach i... współpracy z Taco Hemingway'em! Zobaczcie VIDEO na ESKA.pl

Dawid Podsiadło od kilku lat wyznacza muzyczne trendy i jest jednym z najbardziej rozchwytywanych artystów na polskim rynku muzycznym. Jeszcze przed premierą trzeciego studyjnego albumu - wokalista odwiedził nasze eskowe studio i opowiedział o płycie Małomiasteczkowy! Wyjaśnił znaczenie poszczególnych utworów, a także zdradził, co będzie się działo na jego koncertach. Zdradził również tajemnice dotyczącą jego współpracy z Filipem Szcześniakiem, czyli Taco Hemingway'em! Otóż raper napisał zwrotkę popularnemu wokaliście!

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway - piosenka

Dawid Podsiadło wrócił na rynek muzyczny z mocnym uderzeniem. Nawiązał współpracę z projektem Taconafide, a efektem był remiks piosenki Tamagotchi. Jak naprawdę wyglądała współpraca z Dawida z Taco Hemingway'em i Quebonafide? Oto, co nam powiedział: - My z Filipem mamy dość oszczędną relację, ale bardzo sympatyczną. Z Kubą się widziałem chyba raz w życiu. Bardziej było to przez Filipa połączenie. Jak usłyszałem tylko Tamagotchi, to wiedziałem, co się wydarzy z tym utworem. Raczej nie sądziłem, że się potoczy inaczej niż się potoczyło, bo ten utwór miał potencjał na HIT. Ucieszyłem się, że w jakiejś tam wersji tego utworu mogłem się udzielić - zaznaczył Dawid.

Autor hitu Nie ma fal, zdradził również, że tekst jego zwrotki napisał... Taco Hemingway! - Dostaję dużo pozytywnych słów na temat tego swojego wystąpienia tam, więc chciałbym podkreślić, że to Filip napisał tekst, który ja śpiewa. Nie ja go napisałem. Ja tylko wymyśliłem melodię, która na pewno zainspirowała Filipa do napisania tego tekstu, nie ma dwóch zdań, ale to on jest autorem tekstu, a ja to po prostu świetnie śpiewam. 

Dawid Podsiadło - wywiad

Dawid Podsiadło odwiedził nasze studio jeszcze przed premierą płyty Małomiasteczkowy. Sam album jest materiałem, którego  nikt się po Dawidzie nie spodziewał, ale wszyscy takiego właśnie materiału od niego oczekiwali - jeśli bowiem nie on miałby podnieść sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, to kto? Artysta opowiedział nam o utworze pt. Matylda, Co mówimy? oraz o nadchodzącej, wyprzedanej małomiasteczkowej trasie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze