Hit Lady Gagi i Ariany Grande w wykonaniu Blackpink. Wersja lepsza od oryginału?

2020-09-22 10:42
BLACKPINK
Autor: Materiał Prasowy/Universal Music Polska BLACKPINK

Hit od Lady Gagi i Ariany Grande jest tak popularny, że postanowiły zaśpiewać go również wokalistki z BLACKPINK! Jak brzmi Rain On Me w wykonaniu słynnego k-popowego zespołu? Zobaczcie sami na ESKA.pl!

Piosenka Lady Gagi i Ariany Grande jest prawdziwym hitem 2020 roku! Utwór Rain On Me to jeden z bardziej docenionych collabów w muzycznym świecie, który powstał przy współpracy dwóch silnych i wpływowych gwiazd znanych w muzycznej branży na całym świecie. Rain On Me to drugi singiel promujący album Chromatica, zadebiutował 22 maja 2020 roku. Lady Gaga i Ariana Grande połączyły swoje wokalne talenty i stworzyły hit, który stał się tak popularny, że chętnie odtwarzają go również inne znane gwiazdy, jak na przykład wokalistki z BLACKPINK. Słynny k-popowy zespół postanowił spróbować swoich sił w hicie od wokalistek. Równie uzdolnione artystki z BLACKPINK zaśpiewały Rain On Me podczas gry Song Association. Dla wyjaśnienia Song Association to popularna na całym świecie gra, w której artyści dostają losowo wybrane słowo i mają 10 sekund, aby zaśpiewać jakiś fragment piosenki, w której znajduje się wylosowany wyraz. Gra jest tak popularna, że również znajdziemy jej odzwierciedlenie na polskim oraz zagranicznym YouTube. 

BLACKPINK śpiewają Rain On Me 

BLACKPINK podczas gry Song Association wykonały fragment hitu od Lady Gagi i Ariany Grande, a mowa tutaj oczywiście o kawałku Rain On Me! Sami oceńcie, jak im poszło! Czy brzmią tak samo dobrze jak autorki hitu, a może nawet lepiej? 

O kim mowa - BTS, 4Dreamers, a może BLACKPINK?

Pytanie 1 z 11
Jak nazywają się chłopaki, którzy tworzą boysband 4Dreamers?
Koncerty przełożone na 2021 rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze