Hit Dance Monkey zagrany na... saksofonie. Ta wersja powali was na kolana!

2019-12-21 11:46 MK
Dance Monkey
Autor: YouTube: Daniele Vitale Sax & Tones and I

Kreatywność twórców internetowych nie zna granic. Mogą się o tym przekonać wszyscy fani utworu Dance Monkey, który podbił listy przebojów w 2019 roku. Popularny w serwisie YouTube saksofonista postanowił wziąć ten wielki hit na warsztat i zaprezentować wersję nagraną przy użyciu właśnie saksofonu. Jeszcze bardziej porywa do tańca? Zobacz wideo na ESKA.pl.

Hit Dance Monkey zagrany na saksofonie to coś, czego trzeba posłuchać! YouTube jest miejscem, gdzie bez problemu można znaleźć przeróżne interpretacje powstałych piosenek. W szczególności tych najpopularniejszych, a Dance Monkey bez wątpienia się do nich zalicza. Utwór Tones and I, który miał premierę w czerwcu tego roku, w szybkim czasie podbił listy przebojów na całym świecie. Słuchacze Radia ESKA pokochali ten numer, o czym świadczy 1. miejsce w notowaniu 2 x Gorąca 20. Nie inaczej jest w przypadku słuchaczy z zagranicy. Taneczny kawałek od kilku tygodni okupuje szczyt listy TOP 50 Świat w serwisie streamingowym Spotify. Również liczba wyświetleń oficjalnego teledysku robi wrażenie. Do tej pory, odtworzono go ponad 385 milionów razy! Wraz z rosnącą popularnością singla, w sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej jego coverów oraz przeróbek. Internauci mogli posłuchać kawałka w kilku różnych językach, czy też wykonanego przy użyciu skrzypiec. Wersja zaprezentowana przez Daniela Vitale z pewnością was jednak zaskoczy!

Dance Monkey - cover na saksofonie

Daniele Vitale to imię i nazwisko utalentowanego saksofonisty, który z powodzeniem realizuje swoją pasję w internecie. Jego kanał na YouTubie dotarł już do blisko 300 tysięcy użytkowników, a covery takich hitów jak Dance Monkey z pewnością pomogą mu zwiększyć zasięgi. Utwór Tones and I bazuje przede wszystkim na wykorzystaniu dźwięków elektronicznych, dlatego odegranie jego linii melodycznej na saksofonie to z pewnością nie lada wyzwanie. Daniele świetnie sobie z nim poradził, o czym świadczy liczba wyświetleń pod jego wideo, jak również ilość zebranych łapek w górę. Posłuchajcie sami i dajcie się ponieść tej energii.

Najnowsze