Dance Monkey po rosyjsku podbija sieć! To najlepszy cover hitu?

2019-12-13 15:53 MK
Dance Monkey
Autor: YouTube/ Клава Кока

Rok 2019 zbliża się ku końcowi. Zdecydowanie jednym z największych hitów ostatnich dwunastu miesięcy jest numer Dance Monkey z repertuaru Tones and I. Nie dziwi zatem fakt, że piosenka jest też jedną z najczęściej coverowanych przez twórców internetowych, dzielących się swoimi nagraniami w sieci. Jedna z rosyjskich wokalistek również wzięła na warsztat hitowy kawałek, a jej cover podbija sieć! Posłuchaj Dance Monkey po rosyjsku już teraz na ESKA.pl.

Dance Monkey - cover nagrany w języku rosyjskim podbija sieć! Piosenka, która ukazała się pod koniec czerwca 2019 roku, okazała się być strzałem w dziesiątkę. W bardzo krótkim czasie, utwór podbił listy przebojów na całym świecie, czyniąc z wokalistki ukrywającej się pod pseudonimem Tones and I prawdziwą gwiazdę muzyki. Obecnie, Dance Monkey znajduje się na samym szczycie notowania 2 x Gorąca 20, jak również w rankingu najpopularniejszych utworów w serwisie streamingowym Spotify, z którego codziennie korzystają miliony osób. W osiągnięciu tak wielkiej popularności pomógł z pewnością zabawny wideoklip zrealizowany do singla. Do dnia dzisiejszego, internauci odtworzyli go blisko 350 milionów razy, a liczba pozostawionych pod nim łapek w górę przekroczyła 3.5 miliona. Nic dziwnego, że twórcy internetowi na całym świecie postanowili zamieścić w sieci własne interpretacje tego hitu. Jedną z wokalistek, która zdecydowała się na taki ruch jest pochodząca z Rosji, 23-letnia Klava Koka. Nagrana przez nią wersja spotkała się ze świetnym odbiorem ze strony słuchaczy!

Dance Monkey - cover hitu

Klava Koka, jak sama mówi w zapowiedzi swojego kanału, specjalizuje się przede wszystkim w nagrywaniu rosyjskojęzycznych wersji popularnych na całym świecie hitów. W związku z tym, nie mogła nie nagrać własnej interpretacji piosenki Dance Monkey, która wciąż odnosi wielkie sukcesy. W niecałą dobę, zrealizowany do coveru teledysk został odtworzony blisko 700 tysięcy razy! Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Najnowsze