Ogromny sukces Polki w konkursie Miss Supranational 2018! To przejdzie do historii!

2018-12-08 9:29
Magdalena Bieńkowska - wymiary, fotografie, chłopak, rodzice, Miss Polski
Autor: Adam Jankowski/REPORTER / EAST NEWS

To wielki dzień dla Polski i Magdaleny Bieńkowskiej! Które miejsce zajęła piękna Polka? 

Miss Supranational 2018 to wyjątkowy konkurs piękności. Kobiety z całego świata stają w nim do walki o prestiżowe nagrody i oczywiście koronę dla tej, która stanie się międzynarodowym symbolem wdzięku i urody. Tegoroczną galę poprowadzili Maciej Dowbor i Ivan Podrez. Które miejsce udało się zdobyć naszej reprezentantce? 

Magdalena Bieńkowska - wymiary, fotografie, chłopak, rodzice, Miss Polski

Miss Supranational 2018 - ogromny sukces Polki! 

Tegoroczny konkurs wygrała Miss Portoryko, Valeria Vazquez Latorre. Mimo to i nasz kraj nie może narzekać. Polka Magdalena Bieńkowska została II Vice Miss Supranational 2018. Magdalena w 2015 roku zdobyła koronę Miss Polski. To zwycięstwo przejdzie do historii. Najpiękniejsza kobieta świata otrzymała nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy dolarów. Trzecią Vice Miss Supranational 2018 została Miss Indonezji Wilda Octaviana Situngkir, a pierwszą - Miss USA Katrina Jayne.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze