High League

i

Autor: Screen z FB: High League

Sport

High League 7 odwołane. To koniec federacji?

2023-06-03 13:35

Zamrożenie kont High League ciągnie za sobą szereg konsekwencji. Jedną z nich jest decyzja o tym, że najbliższa gala nie dojdzie do skutku. Włodarze wydali oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśnili kwestie związane z wydarzeniem, któe miało odbyć się w połowie lipca. Podkreślają jednak, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Gala High League 7 nie odbędzie się. Włodarze federacji wydali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali, że najbliższe freakfightowe wydarzenie zostaje odwołane. Wszystko miało miejsce niedługo po tym, jak Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji na wniosek Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego podjęło decyzję o zamrożeniu środków finansowych organizacji. Decyzja miała związek z rzekomymi powiązaniami jej właścicieli z Ramzanem Kadyrowem, przywódcą Czeczenów, który wspiera Rosję podczas wojny w Ukrainie. Wówczas organizacja kolejnych gal stanęła pod znakiem zapytania. Informacje o problemach federacji High League spadły jak grom z jasnego nieba. Jednak nadal wiele osób wierzyło w to, że najbliższa gala się odbędzie. Teraz federacja wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że działalność organizatorów gali zostaje tymczasowo zawieszona.

Wielki koniec High League? To może zasądzić o ich przyszłości!

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

High League 7 - co z galą?

High League 7 miało odbyć się 17 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety na wydarzenie wyprzedawały się jak świeże bułeczki, a fani freak fightów nie mogli doczekać się kolejnych ogłoszeń i walk. Niestety, w związku z zamrożeniem środków federacji, organizatorzy podjęli decyzję o odwołaniu gali.

Gala HIGH League 7: Grand Prix, która miała odbyć się 17 czerwca 2023 r. w TAURON Arenie Kraków, nie odbędzie się. Decyzją Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji jest dla nas bardzo krzywdząca. Żadna osoba powiązana z HIGH League nie ma sobie nic do zarzucenia w odniesieniu do decyzji MSWiA.

Włodarze podkreślają jednak, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Zapewniają, że już niedługo wrócą do fanów z optymistycznymi wiadomościami.

O której zaczyna się KSW Colosseum 2? Godzina rozpoczęcia gali i pierwsze walki

Wyjaśnimy tę sprawę jak najszybciej i dalej będziemy Was cieszyć swoimi wydarzeniami. Działalność organizatorów gal HIGH League (tj. spółek H-Agency sp. z o.o. i HIGH LEAGUE BIELSKI S. K. A.) zostaje tymczasowo zawieszona. Wszystkim osobom, które zakupiły bilety, otrzymają pełny zwrot.