High League 2 - Jarosław PashaBiceps Jarząbkowski zadebiutuje: kiedy i z kim walczy?

2021-12-03 17:31
High League 2 - Jarosław PashaBiceps Jarząbkowski zadebiutuje: kiedy i z kim walczy?
Autor: HIGH LEAGUE High League 2 - Jarosław PashaBiceps Jarząbkowski zadebiutuje: kiedy i z kim walczy?

Legenda e-sportu wyjdzie do klatki! Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski zawodnikiem HIGH League! Kiedy i z kim zawalczy? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

High League 2 - Jarosław PashaBiceps Jarząbkowski zadebiutuje: kiedy i z kim walczy? Na ten debiut w sportach walki czekali wszyscy fani e-sportu. Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski zamieni myszkę i klawiaturę na rękawice i wystąpi w okrągłej klatce HIGH League. Jarosław Jarząbkowski to jeden z najlepszych e-sportowców w historii. Zdobył on nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również grono licznych, wiernych kibiców. pashaBiceps nareszcie spełni swoje marzenie i powalczy na gali HIGH League 2, 5 lutego 2022 roku w Krakowie.

High League 2022 - DATY, MIASTA, KARTY WALK. Kiedy, gdzie i kto walczy na High League?

Pierwszy wywiad Natsu po wygranej na High League: Nie słyszałam narożnika

Jarosław PashaBiceps Jarząbkowski - kim jest?

Dotychczas pashaBiceps pokazywał swoją wielką klasę i najwyższy poziom na zawodach e-sportowych, gdzie doskonale radził sobie w Counter-Strike'u. Został jednym z najwybitniejszych graczy wszech czasów. Przez lata należał do ścisłej światowej czołówki, a w 2014 roku zajął trzecie miejsce w światowym rankingu HLTV dla najlepszych zawodników Counter-Strike: Global Offensive. Reprezentował między innymi Virtus.pro, która zasłynęła jako najlepsza polska drużyna e-sportowa w historii. Aktualnie, wraz z innymi legendarnymi graczami, występuje w teamie Emeritos Banditos. U jego boku są między innymi Piotr izak Skowyrski czy Mateusz PAGO Pągowski, którzy będą go wspierać również przy okazji pojedynku w HIGH League. Przez lata Jarząbkowski wziął udział w kilkuset e-sportowych turniejach na całym świecie. Wygrał 43 oficjalne zawody, 26 razy był drugi, a 42-krotnie kończył swój udział na półfinałach. pashaBiceps przez lata otaczał się najlepszymi e-sportowcami na świecie. Nie inaczej będzie przy okazji jego debiutu w sportach walki. Jarosław Jarząbkowski do swojego pierwszego występu będzie przygotowywał się w najlepszym klubie mieszanych sztuk walki w Polsce, WCA Fight Team, pod okiem doświadczonego Anzora Ażijewa.

High League 2 - Jarosław PashaBiceps Jarząbkowski: z kim walczy?

Szczegóły debiutu pashyBicepsa w okrągłej klatce HIGH League oraz nazwisko jego rywala zostaną podane w poniedziałek, 6 grudnia, o godz. 11:00. - To ogromny, biały Hulk. Jest strasznie agresywny - określił swojego konkurenta Jarząbkowski.

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś zawalczyć na High League?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze