Hasztagi, które warto znać! Dlaczego są ważne i jak ich używać?

2020-03-30 13:49 PO
Instagram - hasztagi znikną! Serwis rozpoczął testy
Autor: Heline Vanbeselaere/Reporters / STG/REPORTER Instagram

Hasztagi to nieodzowny element w świecie mediów społecznościowych. Pytanie tylko jak z nich korzystać, by rzeczywiście miały one jakieś większe znaczenie i jak sprawić by efekt ich używania był widoczny? Już na ESKA.pl zdradzamy hasztagi, które warto znać i przede wszystkim używać na swoich portalach społecznościowych.

Hasztagi to pojęcie znane każdemu, kto w mniejszy lub większy sposób istnieje w mediach społecznościowych. Powstaje jednak pytanie jak wielu użytkowników tak naprawdę rozumie definicje hasztagu i w prawidłowy sposób z niej korzysta? Tajemnicze hasztagi już dawno stały się niesamowicie ważnym elementem w świecie marketingowym, jednak dzisiaj możemy zobaczyć, że są one używane w przeróżnych celach, czasami kompletnie nieświadomie, a wszystko dlatego, że użytkownicy Instagrama nie do końca rozumieją ich znaczenie. Hasztag ma za zadanie określać różne rzeczy, zjawiska lub osoby, a wszystko to poprzedza się symbolem #. Warto wiedzieć w jaki sposób odpowiednio się nimi posługiwać z jednego prostego względu. Najlepsze hasztagi pozwalają nam zyskać więcej odbiorców, a wraz z nimi nowych obserwatorów. Na co więc musimy zwracać uwagę wybierając je? Przede wszystkim na ich ilość, odpowiedni dobór, tak aby wybrane przez nas słowa były jak najbardziej spójne ze zdjęciem, które chcemy opublikować, właściwą kolejność oraz aktualnie panujące trendy.

Hasztagi - jakich używać?

Hasztagi, które chcemy dodać w opis naszego postu powinny być przede wszystkimi popularne, ale nie do tego stopnia, by sprawiły, że nasz post zaginie w tłumie. Należy też trafiać w aktualne trendy i zwracać uwagę na ilość wykorzystywanych hasztagów. Skoro maksymalna liczba pod postem to 30 to nie ograniczajmy się. Pamiętajmy także o hasztagach w InstaStories, ponieważ tam mechanizm działa bardzo podobnie.

Hasztagi, które warto znać to:

#photooftheday #trip #TFLers #bestoftheday #colorful #instacool #igers #food #instago #all_shots #style #tweegram 

W tej szkole nie wyślą snapa i nie opublikują nowego zdjęcia na Instagramie.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze