5 wymogów, które musi spełniać twój telefon, jeśli chcesz być influencerem!

2020-03-30 12:47 PO
Aplikacje na telefon
Autor: ESKA.pl

Influencer to jeden z najbardziej pożądanych zawodach w dzisiejszych czasach! Niemalże każdy nastolatek pragnie zarabiać w internecie i mieć wokół siebie jak najwięcej fanów. Pytanie tylko na co warto zwrócić uwagę, jeśli bycie influencerem to nasz wymarzony zawód? Zdradzamy na ESKA.pl jakie wymogi musi spełniać twój smarfton, który jest nieodłącznym elementem twojej pracy!

Influencer, który chce piąć swą karierę ku górze nie może pozwalać sobie na żadne błędy, ponieważ wszystko co jest publikowane w internecie pozostaje w nim już na wieki. Żyjemy w dobie mediów społecznościowych i w czasach, w których większość nastolatków próbuje swoich sił jako youtuber, instagramem czy też tiktoker. Jednym słowem każdy marzy o byciu influencerem i o internetowej sławie jaka za tym idzie. Nieodzownym elementem tej pracy jest sprzęt, którego jakość dla każdego twórcy jest na wagę złota. Na rynku istnieje cała gama smartfonów, jednak znajomość kilku porad, którymi warto kierować się przy wyborze sprzętu, który ma stać się elementem naszej pracy może okazać się niesamowicie przydatną wiedzą. Jeszcze nigdy nie było tak łatwo dotrzeć do milionów ludzi, dlatego sprawdź co musi potrafić twój smartfon i nie zwlekaj ze swoją karierą ani dnia dłużej. Zobacz na ESKA.pl jak dotrzymać kroku użytkownikom z najwyższej półki, których posty w internecie są niczym jak ujęcia z profesjonalnych filmów.

Smartfon influencera - co musi w nim być?

Bardzo duża pamięć

Pamięć to jedna z ważniejszych rzeczy, na którą warto zwrócić uwagę inwestując w sprzęt, który ma służyć ci do pracy. Wykonanie tego jednego perfekcyjnego zdjęcia niemalże zawsze wiąże się z setką wykonanych ujęć, a później z wyselekcjonowaniem ich! Uwierz, że imponująca pamięć z pewnością ci się przyda, nawet jeśli teraz uważasz, że nie jest ona istotna.

Profesjonalny aparat

Jakość twoich zdjęć powinna być nienaganna, jeśli chcesz dotrzeć do jak największej ilości widzów. Infulencerzy dokumentują każdą chwilę ze swojego życia, dlatego dobry aparat to podstawa, bo to właśnie te narzędzie będziesz wykorzystywać w największym stopniu. Dobry sprzęt jest w stanie także nakręcić przepiękne wideo, dzięki czemu nie musisz już nawet inwestować w kamerę.

Ogromny ekran

Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ telefon będzie towarzyszył ci niemalże w każdym momencie twojego życia, dlatego czym większy ekran twojego telefonu, tym większy komfort dla ciebie podczas jego użytkowania. Dzięki ekranowi, który jest spory możesz oglądać na telefonie nawet dłuższe produkcje, wcale się przy tym nie męcząc.

Wytrzymała bateria

W tym zawodzie nigdy nie wiesz kiedy przyda ci się telefon, dlatego dobrze jest mieć go zawsze na wyciągniecie ręki. Warto zwrócić uwagę na wytrzymałość baterii w sprzęcie i postarać się w jak największym stopniu zminimalizować jej użycie poprzez usunięcie zbędnych aplikacji, czy też wyłączenie usług lokalizacji, które wcale nie muszą być włączone. Takie drobnostki, a pomogą naszej baterii w lepszym funkcjonowaniu. 

Sztuczna inteligencja

Twój smartfon musi być jak ty. Powinien narzucać trendy i wyprzedzać czasy! Smartfon influencera wie szybciej, więcej i lepiej niż reszta, dlatego potrzebuje wsparcia od sztucznej inteligencji. Warto więc przyjrzeć się ustawieniom naszego telefonu, aby w pełni korzystać ze wszystkich jego możliwości. 

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze