Harry Styles na studniówce z fanką? Te zdjęcia nastolatki zrobiły furorę!

2022-07-17 13:43
Harry Styles - Harry's House
Autor: Sony Music Group Nowa płyta Harry'ego Stylesa.

Harry Styles jako osoba towarzysząca na studniówce? Udało się to pewnej absolwentce amerykańskiego liceum, która w drugi weekend czerwca 2022 miała swoje słynne i długo wyczekiwane prom. Zdjęciami ze swoim partnerem pochwaliła się na Twitterze. Fotografie szybko stały się hitem, ale to, jak Harry prezentował się na imprezie może zaskoczyć wiele osób.

Harry Styles to idol nastolatek. Cieszy się dużą popularnością już od czasów zespołu One Direction. Z pewnością wiele młodych dziewczyn marzy o tym, aby to właśnie ich ukochany artysta był ich partnerem na studniówce, która jest wyjątkowym wydarzeniem dla uczniów. Niestety te marzenia bardzo trudno spełnić. Pewna amerykańska nastolatka znalazła jednak pewne rozwiązanie. Na jej koncie na Twitterze pojawiły się zdjęcia, na którym widzimy ją w pięknej sukni. Pozuje też ze swoim wyjątkowym partnerem. "Zabrałam Harry'ego Stylesa na prom" - podpisała zdjęcia. Nie chodziło jednak o prawdziwego artystę, a o... wielki karton z wizerunkiem gwiazdy! Zdjęcia znajdziecie niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Harry Styles - As It Was to PLAGIAT dawnego hitu? Internauci dostrzegli duże podobieństwo

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Harry Styles z papieru na studniówce

Zdjęcia opublikowane przez użytkowniczkę Twittera o nicku @blouhillie stały się hitem internetu. W trzy dni nastolatka zdobyła prawie 40 tysięcy polubień, a o jej studniówce zaczęły pisać amerykańskie media. Niektórzy zaczęli ją krytykować za ten pomysł, a inni uważali, że to fantastyczne rozwiązanie, które wymaga dużej pewności siebie. Co wy sądzicie o tym pomyśle?

ZOBACZ TAKŻE: Harry Styles w nowym filmie! O czym opowie "My Policeman"? Zobaczcie pierwsze zdjęcia

Sonda
Czy zabranie papierowego Harry'ego Stylesa na studniówkę to fajny pomysł?

Prom - co to jest?

Prom to amerykański odpowiednik znanych u nas studniówek. Odbywa się jednak w innym czasie, bo dopiero na koniec roku szkolnego. Jest to impreza dla absolwentów ostatnich klas high school. Organizowane są w halach sportowych danych placówek, a tradycją jest wybieranie króla i królowej balu. Tego typu imprezy Polacy mogą znać z amerykańskich filmów i seriali młodzieżowych.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze