Halloween 2020 - czy można chodzić po domach?

halloween
Autor: pixabay.com

Halloween 2020 zbliża się wielkimi krokami! Jak wygląda ten zwyczaj w dobie pandemii koronawirusa? Czy można chodzić po domach i zbierać cukierki? Jak będzie wyglądać święto Halloween w 2020 roku? Wyjaśniamy już teraz na ESKA.pl

Halloween 2020 już niebawem zapuka do naszych drzwi, ale czy aby na pewno? Jak będzie wyglądać upiorny zwyczaj w bieżącym roku biorąc pod uwagę pandemię koronawirusa? Czy w Halloween 2020 będzie można chodzić po domach i zbierać cukierki? Informacje o obostrzeniach w dniu obchodzenia Halloween pojawiły się już kilka miesięcy temu, dlatego możemy być niemalże 100 procentowo pewni, że nadchodząca noc Halloweenowa będzie kompletnie inna niż dotychczas. Pandemia koronawirusa nie sprzyja halloweenowym tradycjom, takim jak huczne imprezy w strasznych przebraniach, zgromadzenia przed domem i tłumy dzieci chodzących od drzwi do drzwi w celu zbierania jak największej ilości cukierków. Na ten moment ograniczenia w strefach żółtych oraz czerwonych wymagają konieczności zasłaniania ust oraz nosa, jednak w obecnej sytuacji, która jest niesamowicie dynamiczna możemy spodziewać się kolejnego lockdownu z dnia na dzień, który sprawi, że Halloween 2020 spędzimy w domu.

Halloween 2020 - czy się odbędzie?

Halloween 2020, a pandemia koronawirusa? Choć na tę chwilę rząd nie zapowiedział konkretnych wytycznych, jakie będą obowiązywać w Halloween, 31 października 2020 możemy się z pewnością ich spodziewać lada dzień. 

Makijaż na Halloween 2020 [TUTORIAL] | ESKA XD - Beauty by Pati #7
Najnowsze