Gwiazdy, które zaśpiewały na Igrzyskach Olimpijskich. Najbardziej pamiętane występy

2021-07-27 10:14
One Direction - Londyn 2012
Autor: AFP/EAST NEWS/ LEON NEAL

Igrzyska Olimpijskie zawsze są bardzo ważnym wydarzeniem. To najważniejsza impreza sportowa na całym świecie. Najlepsi sportowcy pojawiają się w jednym mieście, aby rywalizować o złoto olimpijskie. Jednak sport nie jest jedyną atrakcją tego święta. Na ceremoniach otwarcia i zamknięcia nie może zabraknąć dobrej muzyki!

Igrzyska Olimpijskie to wydarzenie, na które zawsze czeka wiele osób. Choć inne sportowe imprezy, jak Mundial czy Euro, także wywołują wiele emocji, nic nie może równać się z igrzyskami. To wielkie święto sportu, podczas których można poznać najlepszych zawodników wielu dyscyplin. Jednak nie jest to jedyny powód, dla którego widzowie włączają ekrany telewizorów. Igrzyska Olimpijskie, zarówno zimowe, jak i letnie, wiążą się także ze spektakularnymi ceremoniami otwarcia i zamknięcia. Można na nich zobaczyć widowiska pokazujące historię organizatora, nawiązanie do aktualnych wydarzeń czy występy muzyczne wielkich gwiazd. To właśnie na te czeka wiele osób. Czyje występy najbardziej zapadły w pamięci widzów?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Igrzyska Olimpijskie - najlepsze występy gwiazd

Igrzyska Olimpijskie to świetna okazja do poznania kultury państwa organizującego wydarzenie. To również okazja do zaprezentowania muzycznych talentów z całego świata. W przeszłości na ceremoniach otwarcia i zamknięcia mogliśmy zobaczyć ikoniczne wykony. Kto pojawił się na olimpijskiej scenie? Sprawdź to w galerii, która znajduje się niżej. Możesz tam także obejrzeć występy.

Najnowsze