Gwiazdy K-pop śpiewają znany hit po polsku! Koreanki zaskoczyły fanów!

2019-03-26 11:11
Ola amigo
Autor: YouTube/ PK ENTERTAINMENT

Piękne Koreanki śpiewa znaną piosenkę w języku polskim! Ten numer może ponownie stać się hitem, bo młode, zagraniczne artystki potrafiły nadać mu zupełnie innego brzmienia. Prawdziwym zaskoczeniem jest jednak to, jak wokalistki poradziły sobie z naszym językiem. Czegoś takiego z pewnością się nie spodziewaliście! Zobaczcie więcej na ESKA.pl!

Obcokrajowcy nie mają łatwo, gdy próbują się uczyć naszego języka. Szczególne problemy mają ci, dla których polski brzmi zupełnie obco, bo ich ojczysty język nie pochodzi z gałęzi tych słowiańskich. Te Koreanki potrafiły jednak zaskoczyć widzów z całego świata i przygotować na nowo znany utwór, który wielu z nas pamięta z lat '90. K-pop staje się coraz popularniejszy również w Polsce, więc z pewnością jego fani będą zachwyceni ukłonem w naszą stronę, jaki oddały wokalistki MUSKY.

Zobacz też: Roksana Węgiel w duecie ze swoim chłopakiem! Co zaśpiewali?

Koreanki śpiewają po polsku! To będzie hit? 

MUSKY to dwie wyjątkowe dziewczyny i gwiazdy K-popu. Popularnością cieszą się również w Polsce. Po tym numerze zyskają jednak zdecydowanie wielu nowych fanów. Wszystko za sprawą piosenki Hola Amigo, którą wokalistki wzięły na warsztat i nadały jej zupełnie nowego brzmienia. Prawdziwym szokiem jest jednak, to że gwiazdy zapamiętały długi tekst w języku polskim! I choć momentami nie wychodziło im jeszcze perfekcyjnie, to na teledysku widać, że praca z tym numerem sprawiła im sporą przyjemność. Jesteście ciekawi, jak brzmi Hola Amigo w wersji K-pop? Teledysk możecie zobaczyć poniżej. 

Dla przypomnienia prezentujemy również oryginalną piosenkę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze