Roksana Węgiel w duecie ze swoim chłopakiem! Co zaśpiewali?

2019-03-26 10:21 A.D.
Roksana Węgiel w duecie ze swoim chłopakiem! Co zaśpiewali?
Autor: East News / Artur Zawadzki/REPORTER

Roksana Węgiel to wyjątkowo utalentowana piosenkarka, która zachwyciła widzów Eurowizji Junior 2018 na całym świecie. Dziewczyna jest również zwyciężczynią pierwszej edycji The Voice Kids. Roxi koncertuje po całym kraju, a niedawno zaprosiła na scenę bardzo bliską jej osobę. Jak Daniel Yastremski i Roksana Węgiel śpiewają w duecie? Możecie to zobaczyć na Eska.pl!

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski są parą? Takie plotki krążą w mediach od dawna. Ta dwójka poznała się podczas Eurowizji Junior 2018 i pozostaje ciągle w wyjątkowo bliskiej przyjaźni. Daniel odwiedza Roxi regularnie, a zdjęciami ze spotkań dzielą się w mediach społecznościowych. 24 marca wykonali nawet wspólnie utwór na scenie podczas jednego z koncertów wokalistki! 

Zobacz też: Roksana Węgiel zamknęła mamę na balkonie! Niegrzeczna strona zwyciężczyni The Voice Kids

Roksana Węgiel śpiewa duet ze swoim chłopakiem! Co wykonali? 

Roksana Węgiel zaprosiła Daniel Yastremskiego na swój koncert w Jastrzębiu-Zdroju. Młody wokalista dołączył do niej w piosence Nie zmienisz mnie. Swoje zwrotki śpiewał nie po polsku, a w ojczystym języku. Dzięki temu utwór stał się jeszcze bardziej osobisty, a publiczność wprost oszalała. Głosy młodych artystów niezwykle do siebie pasują, a oni uzupełniają się na scenie. Może powinni nagrać wspólną piosenkę?

Zobacz też: Chłopak Roksany Węgiel śpiewa! Czy dorównuje wokalistce talentem?

Najnowsze