Roksana Węgiel w duecie ze swoim chłopakiem! Co zaśpiewali?

2019-03-26 10:21
Roksana Węgiel w duecie ze swoim chłopakiem! Co zaśpiewali?
Autor: East News / Artur Zawadzki/REPORTER

Roksana Węgiel to wyjątkowo utalentowana piosenkarka, która zachwyciła widzów Eurowizji Junior 2018 na całym świecie. Dziewczyna jest również zwyciężczynią pierwszej edycji The Voice Kids. Roxi koncertuje po całym kraju, a niedawno zaprosiła na scenę bardzo bliską jej osobę. Jak Daniel Yastremski i Roksana Węgiel śpiewają w duecie? Możecie to zobaczyć na Eska.pl!

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski są parą? Takie plotki krążą w mediach od dawna. Ta dwójka poznała się podczas Eurowizji Junior 2018 i pozostaje ciągle w wyjątkowo bliskiej przyjaźni. Daniel odwiedza Roxi regularnie, a zdjęciami ze spotkań dzielą się w mediach społecznościowych. 24 marca wykonali nawet wspólnie utwór na scenie podczas jednego z koncertów wokalistki! 

Zobacz też: Roksana Węgiel zamknęła mamę na balkonie! Niegrzeczna strona zwyciężczyni The Voice Kids

Roksana Węgiel śpiewa duet ze swoim chłopakiem! Co wykonali? 

Roksana Węgiel zaprosiła Daniel Yastremskiego na swój koncert w Jastrzębiu-Zdroju. Młody wokalista dołączył do niej w piosence Nie zmienisz mnie. Swoje zwrotki śpiewał nie po polsku, a w ojczystym języku. Dzięki temu utwór stał się jeszcze bardziej osobisty, a publiczność wprost oszalała. Głosy młodych artystów niezwykle do siebie pasują, a oni uzupełniają się na scenie. Może powinni nagrać wspólną piosenkę?

Zobacz też: Chłopak Roksany Węgiel śpiewa! Czy dorównuje wokalistce talentem?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze