Takiego koncertu Justin Bieber nie zagrał jeszcze nigdy. Zobaczycie go na... Tik Toku

Justin Bieber
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Justin Bieber przygotował nie lada niespodziankę dla wszystkich swoich fanów. Pamiętacie album Journals? Po ponad siedmiu latach od jego wydania piosenkarz zagra wyjątkowy koncert, w trakcie którego wykona zawarte na nim utwory. Transmisję z wydarzenia będzie można zobaczyć nie na YouTubie, a na... Tik Toku! Sprawdźcie wszystkie szczegóły.

Justin Bieber - koncert walentynkowy to coś, czego nie mogą przegapić wielbiciele talentu kanadyjskiego piosenkarza, a w szczególności ci, których ulubionym albumem jest wydany w 2013 roku longplay Journals. Po ponad siedmiu latach od premiery wydawnictwa, na którym wokalista eksperymentował z muzyką RnB, i na którym znalazły się takie hity jak All That Matters czy Confident, zagra on specjalne show, w trakcie którego wykona piosenki zawarte na krążku. Wiele z nich po raz pierwszy.

Płyta Journals ukazała się w grudniu 2013 roku i cieszyła się bardzo dużą popularnością, ale mimo tego nie została wydana na nośniku CD, a jedynie w formie cyfrowej. Przez wiele lat fani piosenkarza ubolewali nad tym, że krążek nie otrzymał takiej promocji, na jaką zasługiwał. Jak się okazuje - na nic nigdy nie jest za późno. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Justin Bieber ogłosił walentynkowy koncert na Tik Toku, którego setlista wypełniona będzie właśnie piosenkami z Journals.  

Justin Bieber kiedyś i dziś

Justin Bieber - koncert na Tik Toku

Wszystko wskazuje na to, że pomysł zorganizowania wyjątkowego koncertu zachwycił nie tylko fanów piosenkarza, ale i jego samego.

- Jestem podekscytowany powołaniem tego show do życia. Journals to jeden z moich ulubionych projektów, a nigdy nie wykonywałem zawartego na nim materiału na żywo. Jestem wdzięczny Tik Tokowi za pomoc w zorganizowaniu tego show na walentynki - napisał Kanadyjczyk.

Show zaplanowano na 14 lutego, na godzinę 21:00 czasu wschodnioamerykańskiego. Oznacza to, że w Polsce koncert na Tik Toku Justina Biebera rozpocznie się o godzinie 15:00.

Najnowsze