Gwiazda Netfliksa zachwyca się Sanah! Specjalnie dla niej przyjedzie do Polski?

2022-12-07 15:24
Sanah
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Sanah ma nie tylko fanów w Polsce, ale również poza jej granicami. Popularny brazylijski aktor i piosenkarz obwieścił w mediach społecznościowych, że specjalnie przyleci do naszego kraju, by wziąć udział w stadionowych koncertach najpopularniejszej polskiej piosenkarki. Mowa o prawdziwej gwieździe produkcji Netfliksa!

Nie ma w Polsce drugiej takiej artystki. Sanah potrzebowała zaledwie kilku piosenek, by wspiąć się na szczyty popularności w naszym kraju. Aktualnie gwiazda muzyki nie ma sobie równych. Jej albumy miesiącami nie schodzą z podium najchętniej kupowanych wydawnictw muzycznych w Polsce, a bilety, bez względu na wielkość obiektu, rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie inaczej jest w przypadku koncertów stadionowych, które Sanah ogłosiła przy okazji premiery najnowszej piosenki "najlepszy dzień w moim życiu". Bilety na koncerty piosenkarki na Stadionie Śląskim w Chorzowie (15.08.2023) oraz w Polsat Plus Arenie w Gdańsku (08.09.2023) znikają jak świeże bułeczki. Nic dziwnego. Swój udział w występach artystki zapowiadają nawet... gwiazdy Netfliksa. Popularny brazylijski aktor i piosenkarz, Rodrigo Massa, zapowiedział, że przyleci do Polski specjalnie po to, by posłuchać Zuzi na żywo.

Sanah sprzedawała hot-dogi! Nietypowa promocja przyciągnęła tłumy

sanah zaskoczyła nowym utworem! Co wspólnego ma z nim Coldplay?

Rodrigo Massa na koncercie Sanah

Sanah ma fanów nie tylko w Polsce, ale również zagranicą, w tym wśród znanych i lubianych. Rodrigo Massa, brazylijski aktor i piosenkarz, obwieścił w komentarzu pod najnowszym zdjęciem artystki, że pojawi się na jej stadionowych koncertach.

Ok, Sanah, znowu pojadę do Polski, żeby zobaczyć, jak błyszczysz na scenie - napisał, dołączając emoji serca.

Tym samym potwierdził, że nie będzie to jego pierwszy koncert Sanah w życiu. Co ciekawe, bohater dostępnych na Netfliksie filmów Instrukcji nie załączono czy Idealny ślub ma już na swoim koncie współpracę z polską piosenkarką disco-polo Camasutrą. Ich utwór Poczuj bicie serca ma już ponad milion odsłon na YouTubie.

Sonda
Czy pójdziesz na koncert sanah na stadionie?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze