GTA 6: rozgrywka odbędzie się w Vice City? Fani znaleźli dowody!

i

Autor: Kadr z filmu GTA: Vice City 2020 Remastered Gameplay! 4k 60fps Next-Gen Ray Tracing Graphics [GTA 5 PC Mod] z kanału DubStepZz GTA 6: rozgrywka odbędzie się w Vice City? Fani znaleźli dowody!

GTA 6: rozgrywka odbędzie się w Vice City? Fani znaleźli dowody!

2021-04-22 13:58

GTA 6 od dawna wzbudza ogromne zainteresowania fanów gryi. Za każdym razem, kiedy pojawiają się informacje o produkcji Rockstar, wszyscy mają nadzieję, że pojawiła się oficjalna data premiery. Tym razem jednak jeden z fanów znalazł miejsce rozgrywki GTA 6. Czy wrócimy do legendarnego Vice City?

GTA 6: rozgrywka odbędzie się w Vice City? Grand Theft Auto to komputerowa gra, która została stworzona przez studio Rockstar. Rozgrywka toczy się w fikcyjnym mieście, oraz w terenach pozamiejskich stworzonych na podstawie Los Angeles, Miami i Kalifornii. Ostatnią wersję gry GTA V mogliśmy poznać 17 września 2014 roku. Większość osób zastanawia się, czy powstanie kolejna część. Do tej pory w GTA Online otrzymaliśmy nową lokalizację. Jednak wierni fani znaleźli trop, który może wskazywać, gdzie będzie toczyć się akcja GTA 6.

GTA 6: premiera w 2021 roku? Gracze znaleźli podpowiedź w GTA Online?

Oppo X 2021 z rozkładanym ekranem | ESKA XD - Mobmania #13

GTA 6: czy rozgrywka będzie w Vice City?

O GTA 6 w internecie cały czas jest głośno. Próżno co prawda szukać informacji od producenta gry, ale czujni fani i tym razem nie zawiedli. Na Twitterze pojawiła się informacja, że została zaktualizowana ostatnio strona rockstarcartel.com i pojawił się wpis: Czy Miami jest narkotykową stolicą?

GTA 6 - jest pierwsza zapowiedź gry? W sieci pojawił się tajemniczy zwiastun

To właśnie na Miami wzorowana jest część GTA Vice City. Ostatni raz twórcy aktualizowali stronę w 2002 roku, więc jest duże prawdopodobieństwo, że najnowsza odsłona długo wyczekiwanej gry GTA będzie umiejscowiona właśnie w Vice City. Wpis oczywiście bardzo szybko zniknął ze strony.

GTA 6

i

Autor: Zrzut z twittera https://twitter.com/GTAVInewz
Sonda
Czy lubisz grać w GTA?