Grześ Stachera oczarował jurorów The Voice Kids. Zostanie gwiazdą musicali?

2020-02-15 14:02 MK
Grześ Stachera
Autor: Jan Bogacz / TVP

Choć The Voice Kids to program rozrywkowy i prezentujący się w nim uczestnicy najczęściej sięgają po popowe kawałki, które rządzą bądź rządziły na listach przebojów, zdarza się, że możemy usłyszeć w nim zupełnie inny repertuar. Na sięgnięcie po musicalowy klasyk zdecydował się Grześ Stachera, którego wykonanie oczarowało wszystkich trenerów. Poznaj szczegóły na ESKA.pl.

Grześ Stachera kolejną gwiazdą The Voice Kids? To wykonanie nie pozostawia żadnych wątpliwości! Przez trzy edycje programu, na scenie zaprezentowały się setki utalentowanych dzieciaków w przeróżnym repertuarze. Uczestnicy sięgali zarówno po emocjonalne ballady, jak również energiczne kawałki, a oceniających ich trenerzy mieli okazję usłyszeć dziecięce wykonania rockowych, jak i popowych hitów, zaśpiewanych po polsku i po angielsku. Z pewnością, piosenka, jaką zaśpiewał Grześ Stachera jest jednym z najbardziej oryginalnych wyborów.

Chłopiec, którzy marzy o karierze muzycznej, zdecydował się zaśpiewać przed jurorami piosenkę Pamięć, którą doskonale znają wszyscy oglądający musical Koty. Emocjonalna interpretacja chłopca oczarowała wszystkich trenerów, którzy odwrócili się na fotelach i zaproponowali mu współpracę. Wybór nie był prosty! Grześ Stachera zdecydował jednak, że chce szlifować swój warsztat pod czujnym okiem Cleo.

The Voice Kids 3 - Grześ Stachera

Grześ Stachera to chłopiec, któremu muzyka gra w sercu od najmłodszych lat. Aż ciężko w to uwierzyć, ale uczestnik The Voice Kids był zaledwie pięciolatkiem, gdy już brał udział w wokalnych konkursach. Na jego kanale na YouTubie zobaczycie więcej zachwycających coverów w jego wykonaniu.

Najnowsze