Gromee w brytyjskim The Voice Kids! Do jego hitu tańczył will.i.am z Black Eyed Peas

Gromee w brytyjskim The Voice Kids. Do jego hitu tańczył will.i.am z Black Eyed Peas!
Autor: https://www.instagram.com/gromeeofficial Gromee w brytyjskim The Voice Kids. Do jego hitu tańczył will.i.am z Black Eyed Peas!

Gromee może mówić o dużym wyróżnieniu! Jeden z jego największych hitów porwał do tańca trenerów 4. edycji programu The Voice UK 2020! Do hitu, który skomponował i wyprodukował Polak, tańczyli: Pixie Lott, Paloma Faith, Danny Jones oraz lider zespołu The Black Eyed Peas, will.i.am! Jak zareagował jeden z najpopularniejszych polskich producentów? Jego komentarz podrzucamy na ESKA.pl!

Gromee w brytyjskim The Voice Kids - i to nie żart! Widok cenionych trenerów, którzy bawią się w rytm megahitu krakowskiego producenta budzi zachwyt i dumę. Pixie Lott, Danny Jones z zespołu McFly, Paloma Faith i will.i.am z zespołu Black Eyed Peas, bo to właśnie oni oceniają umiejętności wokalne najmłodszych dzieci, ewidentnie pokochali utwór, za który odpowiada Andrzej Gromala. Mowa o megahicie Light Me Up, z który Krakowianin stworzył we współpracy z Lukasem Mejierem i z którym walczył na Eurowizji 2018 w Lizbonie. Singiel wybrzmiał z głośników, podczas przywitania trenerów zasiadających na czerwonych fotelach, w wielkim finale. Całość dostrzegł jeden z fanów Gromeego, który postanowił poinformować o tym polskiego DJ-a oznaczając go na InstaStories. Wielka duma! 

Gromee - piosenka Light Me Up w The Voice UK

Light Me Up wybrzmiało podczas jednego z odcinków The Voice UK 2020. Jak Gromee zareagował na fakt, że jego piosenka wybrzmiała w programie The Voice UK, którego ostatnią, 4. edycję oglądało średnio 3,7 miliona widzów w Wielkiej Brytanii?

Jak do tego doszło nie wiem, ale cieszę się że do mojego utworu ciągle ludzie na świecie tańczą, także tacy, jak Pixie lott czy will i am. Cieszę się i bardzo mi miło że producenci brytyjskiego The Voice dostrzegli mój utwór. 

- powiedział redakcji ESKA.pl, Gromee. Wideo, jak will.i.am z Black Eyed Peas, jak i pozostali trenerzy programu dla dzieci tańczą do eurowizyjnego hitu Light Me Up, możecie zobaczyć na InstaStories Gromeego. Przypomnijcie sobie również cały utwór z teledyskiem poniżej:

Gromee w brytyjskim The Voice Kids! Do jego hitu tańczył will.i.am z Black Eyed Peas
Autor: https://www.instagram.com/gromeeofficial/ Gromee w brytyjskim The Voice Kids! Do jego hitu tańczył will.i.am z Black Eyed Peas

Gromee - nowa piosenka: o czym jest?

Gromee już zaskoczył prezentując utwór Another Day, ale teraz mógł pozytywnie zaszokować wrzucając do sieci numer Powiedz mi (Kto w tych oczach mieszka). Polska wersja hitu Love Me Now pojawiła się w serwisach muzycznych, 3 lipca 2020 o północy. 

O czym jest piosenka Powiedz mi (Kto w tych oczach mieszka)? W pierwszej zwrotce Abradab rapuje o miłości tu i teraz. Obiecuje nieograniczone uczucia, które trzeba brać zachłannie. Dziewczyna jednak nie wie, czy jest zainteresowana wspólnym życiem. Druga zwrotka, w której słyszymy Anię Dąbrowską, to opowieść o braku racjonalnego myślenia. Bohaterka ma nadzieję, że nie będzie więcej okłamywana i oszukiwana, ale tęskni jednocześnie za dotykiem bliskiej osoby. Daje się uwieść mając nadzieje, że wspólnie spędzą całe życie. W refrenie wyśpiewanym również przez Anię Dąbrowską dowiadujemy się, że dziewczyna nie ma zaufania do swojego adoratora. Próbuje uzyskać odpowiedź na pytanie: "kto w tych oczach mieszka". Czy faktycznie będzie jedyną kobietą w jego życiu? Odpowiedź uzyskujemy w trzeciej zwrotce. Abradab wcielając się w rolę adoratora odpowiada, że nie wie ostatecznie, o kim nieustannie myśli, kto mieszka w jego oczach. Jednocześnie upewnia się w przekonaniu, że nie jest już mu łatwo zdobyć zaufanie dziewczyny po tym, gdy raz złamał jej serce. Mówi również, że nie mogą tkwić we wspólnym uczuciu, ponieważ kredyt ufności został dawno temu wyczerpany. Martwi się również, że wszystko, co przez długi czas zbudowali, niebawem zostanie stracone: Zarośnie chaszczami prywatny eden.

Gromee - kariera

Gromee ambitnie kroczy po dźwiękach i nieustannie poszukuje nowych brzmień. Produkuje dla innych artystów, ale nie zapomina o wzbogacaniu swojego dorobku muzycznego. Rok 2018 był dla niego kluczowy, a wszystko to za sprawą doświadczenia zebranego podczas Eurowizji w Lizbonie. Po singlu Light Me Up Polacy pokochali numer One Last Time, który pokrył się m.in. Podwójną Platyną. Gromee 2019 rok rozpoczął od mocnego uderzenia, jakim był utwór Love Me Now, a także współpraca z najpopularniejszymi braćmi w kraju. Mowa oczywiście o Górą Ty z Golec uOrkiestra. W ubiegłym roku wydał również numer Love You Better, Król z Edytą Górniak, a także Share The Joy, które było oficjalnym hymnem Eurowizji Junior w Polsce. Krakowski kompozytor idzie za ciosem. W nową dekadę wszedł z muzyczną petardą zatytułowaną Sweet Emotions, a także nagraniem Hope (Glory To The Heroes), z którego zysk przekazał na rzecz Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, który tak jak wszystkie placówki w Polsce, walczy z pandemią koronawirusa.

Piosenka Powiedz (Kto w tych oczach mieszka) jest w sumie czwartym wydanym utworem przez krakowskiego producenta w 2020 roku. 

Najnowsze