Gromee opowiada, czym jest dla niego miłość! Teledysk Powiedz mi, to prawdziwy HIT!

2020-08-28 14:52
Gromee opowiada, czym jest dla niego miłość! Teledysk Powiedz mi, to prawdziwy HIT!
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Gromee opowiada, czym jest dla niego miłość! Teledysk Powiedz mi, to prawdziwy HIT!

Połączenie trzech różnych gatunków muzycznych jakie prezentuje Gromee, Ania Dąbrowska oraz legenda rapu - Abradab okazało się przepisem na sukces. Utwór podbija listy przebojów, dotarł już do pierwszej 10-tki radiowego AirPlay Chart. 28 sierpnia pojawił się teledysk, w którym pokazane są różne odcienie związków. Zobaczcie sami - na ESKA.pl

Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) to niewątpliwie jeden z hitów lata. Utwór właśnie doczekał się teledysku, o którym więcej opowiedział Gromee! - Jestem szczęśliwy, że ludzie tak dobrze odebrali nasze połączenie trzech muzycznych światów. Cieszę się ogromnie, że mogłem kolejny raz zaskoczyć fanów, ale także cieszę się, że kolejny raz mogłem pracować z tak wspaniałymi Artystami. Ogromnym szacunkiem, nie tylko muzycznym, od zawsze darzę Anię i Abradaba - z tego powodu ten utwór dla mnie ma ogromną wartość – a jeżeli coś takiego jest jeszcze wspierane przez naszych fanów to szczęście w moim sercu ogromne - mówi Gromee.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Gromee - teledysk Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka)

Klip pokazuje różne odcienie związków. Głównym bohaterem (w tej roli Adrian Włodarski) jest taksówkarz, który w każdej parze pojawiającej się w jego samochodzie widzi swoją miłosną relację. Miłość to szczerość. Ja widzę w tej jeżdżącej taksówce metaforę naszego życia i relacji z ludźmi. Czasami się zatrzymujemy, czasami mkniemy bez celu, ale tak naprawdę naszym życiem kieruje miłość- warto o tym pamiętać - dodaje producent.

Za produkcję wideo odpowiada WOW Pictures, a za scenariusz Paweł Grabowski. Za produkcję samego singla odpowiada Andrzej Gromala, czyli Gromee. Krakowski producent zdecydował się na polską wersję swojego anglojęzycznego utworu Love Me Now z 2018 roku. W wersji wydanej na międzynarodowy rynek gościnnie pojawia się WurlD & Devvon Terrell.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze