Gromee tchnął drugie życie w hit Kępińskiego, Kowalonka i Sarsy! Kintsugi z hipnotyzującym brzmieniem

i

Autor: Patrik Ontkovic / Piotr Porębski / Kayax Gromee tchnął drugie życie w hit Kępińskiego, Kowalonka i Sarsy! "Kintsugi" z hipnotyzującym brzmieniem

PREMIERA

Gromee tchnął drugie życie w hit Kępińskiego, Kowalonka i Sarsy! "Kintsugi" wchodzi do głowy!

2024-07-08 13:45

Ubiegłej jesieni duet KĘPIŃSKI >|< KOWALONEK wydał debiutancki album ”Kintsugi”. Kilka miesięcy później – we współpracy z wyjątkowymi gośćmi powstała EP, zawierająca 7 nowych, tanecznych aranżacji. Projekt nosi tytuł ”Kochanie To Już (Kintsugi Remixed & Reworked)” i w całości jest już dostępny w serwisach streamingowych. Singlem promującym wydawnictwo jest remix utworu „Kintsugi”, za który odpowiedzialny jest Gromee.

Spis treści

  1. Kępiński >|< Kowalonek - płyta Kochanie To Już (Kintsugi Remixed)
  2. Gromee - nowa wersja hitu "Kintsugi"

Kępiński >|< Kowalonek to nie tylko kosmiczna muzyka, ale także nieziemski kontakt z fanami. Premiera albumu duetu Kępiński >|< Kowalonek odbyła  się jesienią ubiegłego roku, ale to nie koniec. Panowie nie zwalniają tempa i szykują dla swoich słuchaczy nowe rzeczy. Elektryzujący materiał tej dwójki wyjątkowych artystów jest połączeniem elektroniki, muzyki klasycznej, indie oraz synth pop. Całościowo to mieszanka unikalnego brzmienia łączącego estetyki lat 80-tych i 90-tych. Duet Kępiński >|< Kowalonek to dobrze znani oraz doświadczeni na polskiej scenie artyści. Miro Kępiński jest autorem wielu ścieżek filmowych, m.in. do hitu „Furioza”, który był jedną z najchętniej oglądanych produkcji Netflixa w 2022 roku. Michał natomiast to kompozytor, tekściarz oraz głos najważniejszych rockowych zespołów w kraju: Snowman, Myslovitz, udzielał się również w elektronicznym Mikrobi.t. Razem stworzyli wyjątkowe połączenie, które owocuje świetnymi produkcjami.

Bracia Golec i Gromee wykonali "Tylko ty" w Sopocie na żywo. Jest już teledysk miłosnego hitu

Tak działają Hity na czasie! Zobacz, jak powstawała nowa kampania Radia ESKA

Kępiński >|< Kowalonek - płyta Kochanie To Już (Kintsugi Remixed)

Płyta „Kochanie To Już (Kintsugi Remixed & Reworked)” to nasz żywy dowód na to, że muzyka jest językiem wszechświata. Bliskich nam artystów, producentów, twórców – poprosiliśmy o stworzenie autorskich wersji naszych utworów. Zaufaliśmy im, dając totalną swobodę artystyczną. Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Odważne, taneczne, hipnotyzujące, czasami oniryczne wersje utworów są już Wasze! Gromee, An On Bast, TRE, No Echoes, Yantimer, CJ VIANN, Karolina Sienkiewicz – dziękujemy!

Tracklista Kochanie To Już (Kintsugi Remixed):

  • 1. Kochanie To Już feat. Sarsa (Kintsugi Gromee Remix)
  • 2. 100 Pytań Do feat. Mery Spolsky (No Echoes Remix)
  • 3. Kintsugi feat. Sarsa (An On Bast Remix)
  • 4. Czwarta Ściana (Yantimer Remix)
  • 5. Kintsugi feat. Sarsa (TRE Remix)
  • 6. Noc (CJ VIANN Remix)
  • 7. Amen (Karo Sienkiewicz Rework)

Gromee o współpracy: Miro i Michała poznałem przy okazji wspólnego japońskiego projektu. Ogromna wrażliwość i otwartość na muzykę. Piekielni zdolni z piękną wizją świata. Kocham pracować z pasjonatami i takimi zajawkowiczami. „Kinstugi” to opowieść Sarsy, Mira, Michała i ja tej opowieści nie chciałem zmieniać, jednak użyłem trochę innych nici. W studiu nazywam to skokiem do oceanu, szalone – nie wiesz, czy jest to bezpieczne, ale ubierasz kapok i lecisz. Dostałem całkowitą dowolność przy tym remixie, więc wskoczyłem do muzycznego oceanu lat 80/90 i płyniemy.

Gromee - nowa wersja hitu "Kintsugi"