NOWOŚĆ

Bracia Golec i Gromee wykonali "Tylko ty" w Sopocie na żywo. Jest już teledysk miłosnego hitu

2024-06-28 12:54

Miłość, zdrowie, rodzina i wsparcie - to najważniejsze kwestie w życiu. Do takiego wniosku można dojść oglądając teledysk utworu "Tylko ty". W klipie nie brakuje góralskich akcentów, a także niepublikowanych wcześniej urywków z wesela najpopularniejszych braci bliźniaków w Polsce. Przekonajcie się sami i poznajcie najnowszą propozycję Golec uOrkiestra i Gromeego.

Nowości Muzyczne 2024: Jeśli zadajecie sobie pytanie, po co komu kolejna piosenka o miłości, skoro do tej pory powstało ich aż tyle, to odpowiedź jest bardzo prosta: bo każda miłość jest niepowtarzalna. Nieprzypadkowo większość piosenek, jakie znacie i jakich chcecie słuchać, to piosenki o miłości. Miłość bowiem jest tematem niewyczerpywalnym. I z takiego właśnie założenia wychodząc, grupa Golec uOrkiestra prezentuej utwór "Tylko ty", w którym Łukasz, lider zespołu, w jedyny i niepodrabialny sposób dzieli się swoim uczuciem do najbliższej sobie osoby.

Gromee przyspiesza na wakacje 2024! "The Way It Goes" klubowym hitem lata?

Tak mieszka i żyje na co dzień Paweł Golec. Idyllyczne otoczenie!

Golec uOrkiestra - piosenka Tylko ty

W kreowaniu muzyki od 25 już lat staramy się nie iść utartymi ścieżkami, ale nieustannie zaskakiwać siebie i słuchaczy. Nie inaczej jest w przypadku piosenki „Tylko ty”, do której zaprosiliśmy producenta i DJ, Gromee’go, opowiadają bracia Golec i dodają: Pod Jego czujnym okiem analogowe brzmienia ludowych instrumentów jak dudy, fujarki zderzyliśmy z brass’owym drop’em opartym na electro beat’cie. Dzięki tej współpracy powstał utwór skrojony na miarę hitu tego lata.

"Tylko ty" jest zapowiedzią albumu, który ukaże się na jesień 2024 r.

Listen on Spreaker.