Gromee odkrył talent Asdis. Teraz wokalistka śpiewa w Dirty Dancing od Glockenbach!

2022-09-23 13:10
Glockenbach & Asdis - Dirty Dancing
Autor: single cover art

Worth It to wciąż jeden z Waszych ulubionych hitów. Gromee do współpracy nad tym utworem zaprosił islandzką wokalistkę Asdis, która teraz pojawia się w piosence projektu Glockenbach. Jak brzmi utwór Dirty Dancing? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Nowości Muzyczne 2022: Ich nazwiska i twarze nie są ważne - liczy się ich wizja. Glockenbach uważają siebie za producentów i artystów, za innowatorów dźwięku i bitu, za opowiadaczy historii oraz rewolucjonistów popu. Taka kreatywna filozofia zapewniła zespołowi reputację jednego z najbardziej ekscytujących nowych projektów sceny electro w Niemczech. Po hitach Redlight czy Brooklyn, Glockenbach wracają z piosenką Dirty Dancing. Nowy singiel to melancholijno-taneczny pogromca parkietu, idealny na ambientowe, letnie wieczory. W utworze zaśpiewała islandzka wokalistka, Ásdís.

Asdis - kim jest wokalistka odkryta przez Gromeego? To ona pojedzie Eurowizję?!

Gromee o singlu nagranym razem z rumuńską gwiazdą ANTONIĄ

Glockenbach & Asdis - piosenka Dirty Dancing

W sam raz na początek lata, Glockenbach przedstawiają swoją najnowszą propozycję. Dirty Dancing to słodko-gorzki, klubowy utwór z pogranicza melancholii i euforii, w którym wokalnie udziela się piosenkarka oraz autorka tekstów Ásdís. Znana ze współpracy z takimi wykonawcami, jak Daði Freyr, 220Kid i Gromee, islandzka artystka dodaje ona swój eteryczny wokal do nastrojowego, tanecznego EDM-owego brzmienia Glockenbach, tworząc niemal psychodeliczny klimat wschodu słońca.

Nazwany na cześć dzielnicy w centrum Monachium, anonimowy kolektyw producentów spędził kilka ostatnich lat na gromadzeniu wszechstronnie utalentowanego zespołu i budowaniu prężnej sieci w największych metropoliach świata - od Los Angeles i Nowego Jorku, przez Londyn i Paryż, po Sztokholm i Berlin. Działaniom tym Glockenbach zawdzięczają międzynarodowy rozgłos i popularność swojej muzyki, która łączy EDM, elektronikę oraz pop. Tylko dzięki swoim dwóm ostatnim singlom zespół wygenerował prawie 100 milionów streamów na całym świecie. Hit Redlight (feat. ClockClock), wydany latem 2021 roku, sprawił, że Glockenbach szturmem zdobyli niemiecki top 40 i otrzymali złoto za ponad 50 milionów odsłuchów. Z kolejnym utworem „Brooklyn (feat. ClockClock)”, wydanym pod koniec 2021 roku, formacja weszła do top 2 radiowych list przebojów w Niemczech, wspięła się na 26. miejsce na listach sprzedaży i odebrała kolejne złoto za ponad 40 milionów streamów. Brooklyn jest dziś jednym z 10 najpopularniejszych singli radiowych roku w Niemczech.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze