Asdis - kim jest wokalistka odkryta przez Gromeego? To ona pojedzie Eurowizję?!

Asdis - kim jest wokalistka odkryta przez Gromeego? Kiedyś walczyła o Eurowizję!
Autor: https://www.instagram.com/asdismv/ // https://www.facebook.com/gromeeofficial/photos Asdis - kim jest wokalistka odkryta przez Gromeego? Kiedyś walczyła o Eurowizję!

Asdis to nowe odkrycie Gromeego, czyli krakowskiego producenta, który stawia odważne kroki na muzycznym rynku. Ich wspólne muzyczne dzieło, to oczywiście singiel Worth It, który jest najpopularniejszym hitem w Polsce, a co więcej zyskuje na popularności w różnych częściach świata.

Ásdís - kim jest wokalistka Gromeego? Właśnie gwiazda o tym imieniu śpiewa w megahicie Worth It, który w drugim tygodniu lutego był  numerem 1 na polskim airplay'u. Dodający energii utwór cieszy się rosnącą popularnością również w serwisach muzycznych, a kolorowy teledysk przekroczył w połowie lutego 2021 barierę miliona wyświetleń w serwisie YouTube. Piosenka niesie ze sobą jasny przekaz: Pokaż mi, że jesteś wart, a wtedy dam ci co zechcesz. Twórcom może chodzić o zaufanie i pewność, że chce się być w związku do końca życia.

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

Asdis - kim jest? [POCHODZENIE, EUROWIZJA]

Gromee, polski producent wyraźnie ma dobre wyczucie, jeśli chodzi o wokalistów, którzy pojawiają się w jego hitach. Na dobrym początku swojej muzycznej drogi, jeśli chodzi o profesjonalne produkcje, zaskoczył ujawniając talent płynący z głosu Jaydena Feldera, Ali Tennanta, czy Tommy'ego Gunna. W utworach krakowskiego producenta pojawiali się również Wurld, Mahan Moin, Lukas Meijer, czy niedawno Jesper Jenset, z którym odniósł do tej pory największy sukces w muzycznej karierze. Warto też odnotować, że Andrzej Gromala do swojego nagrania zaprosił również wieloletniego współpracownika Aviciiego. Mowa o Andreasie Moe, który wyśpiewał Gromeemu utwór Gravity. 

 

Asdis, a tak naprawdę Ásdís María Víðarsdóttir, jest kolejną zagraniczną artystką, która dołącza do listy gwiazd, które pojawiły się w utworach polskiego producenta. Kim jest młoda wokalistka? Pochodzi z Islandii i w 2014 roku brała udział w Söngvakeppnin, czyli islandzkiej selekcji narodowej do Eurowizji. Śpiewała wówczas piosenkę Amor, z którą awansowała do krajowego finału, jednak ostatecznie nie udało jej się zdobyć biletu na Konkurs, który odbywał się w Kopenhadze. Asdis niedawno współpracowała z Daði Freyrem, który reprezentuje natomiast Islandię na Eurowizji 2021 w Rotterdamie. Efektem ich współpracy jest singiel Feel The Love, z którym artyści powalczą o wygraną. Czy faktycznie to Asdis w duecie z Daði Freyrem pojedzie na Eurowizję dowiemy się 13 marca.

Asdis nagrała hit z Gromee i jeśli jeszcze go nie słyszeliście, to koniecznie nadróbcie zaległości!

Najnowsze