Gromee & Catali - piosenka Talk To Me rozgrzeje Was jesienią! Murowany HIT?!

2021-09-11 14:18
Gromee & Catali - piosenka Talk To Me rozgrzeje Was jesienią! Murowany HIT?!
Autor: https://www.facebook.com/gromeeofficial Gromee & Catali - piosenka Talk To Me rozgrzeje Was jesienią! Murowany HIT?!

Talk To Me - to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się krakowski producent, Gromee. Tym razem jeden z najbardziej cenionych i znanych twórców muzyki w naszym kraju do współpracy zaprosił holenderską wokalistkę, Catali. Jak brzmi utwór, który ma szansę stać się hitem jesieni? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Gromee po tym, gdy za sprawą hitu Cool Me Down umilał czas latem, teraz będzie poprawiać nastrój i dodawać energii słuchaczom jesienią 2021. Jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich producentów szykuje się do wydania nowego utworu Talk To Me. Singiel jest efektem współpracy Krakowianina z Catali, czyli wokalistką, która ma korzenie sięgające Ameryki, Szwajcarii, Holandii i Włoch. Na co dzień jednak mieszka w Amsterdamie. 

GROMEE w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021! Kogo zastąpi i czy będzie surowym jurorem?

Viki Gabor o piosence Moonlight, drugiej płycie, Eurowizji i szkole! [WYWIAD]

Gromee & Catali - piosenka Talk To Me

Talk To Me to nowa piosenka Gromeego, która ma szansę stać się hitem jesieni 2021. Najbardziej charakterystycznym elementem utworu jest silny wokal Cataliny Schweighause, a także brzmienia gitary stworzone w krakowskim studio. Utwór swoją premierę miał 10 września 2021 i usłyszeliście go premierowo w ramach New Music Friday w Radiu ESKA. To trzeci wydany przez Gromeego utwór w 2021 roku. Przed premierą mogliście nagrywać filmiki na TikToka z ekskluzywnym, przedpremierowym fragmentem Talk To Me. Koniecznie oznaczcie @gromeeofficial i dajcie hasztag #takdomniemów. Szczegóły akcji możecie poznać poniżej.

Sonda
Gromee - piosenka Talk To Me HITEM jesieni 2021?
Najnowsze