Gromee

i

Autor: https://www.facebook.com/gromeeofficial Gromee

GROMEE w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021! Kogo zastąpi i czy będzie surowym jurorem?

2021-07-21 13:55

Gromee w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 to gwarancja dobrej zabawy, uśmiechu i pozytywnej energii. Krakowski producent już tej jesieni zasiądzie na jurorskim fotelu, by oceniać szalone metamorfozy uczestników. Kogo zastąpi Gromee w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Jakim będzie jurorem? Przekonajcie się sprawdzając garść szczegółów już teraz.

Spis treści

  1. Gromee w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 - kogo zastąpi?
  2. Gromee - juror, oceny
  3. Gromee - kim jest?

Gromee w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 to już pewniak. Kogo zastąpi Gromee w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15? Czy polski producent muzyczny będzie surowym jurorem? Sporo mówiło się o tym, że skład jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo ulegnie zmianom. Najpierw ze składem osób oceniających metamorfozy po sześciu latach pożegnał się Kacper Kuszewski, a teraz oficjalnie z taneczno-charakteryzatorskiego show po dwóch sezonach odszedł Adam Strycharczuk. Gromee, czyli Andrzej Gromala tym samym jesienią zadebiutuje jako juror w rozrywkowym programie telewizyjnym. Wcześniej oceniał umiejętności uczestników walczących o udział w Eurowizji i Eurowizji Junior. Jeśli chodzi o produkcje telewizyjne pełnił również funkcję dyrektora muzycznego, odpowiedzialnego za przygotowanie efektów muzycznych podczas Konkursu Piosenki dla Dzieci w 2019 i 2020 roku.

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

Gromee w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 - kogo zastąpi?

Gromee w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 to duża dawka humoru, uśmiechu i dobrej energii. Jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich producentów zastąpi Adama Strycharczuka. Wiadomo też, że za stołem jurorskim zasiądzie również inna gwiazda muzycznej sceny. Michał Wiśniewski zastąpi Kacpra Kuszewskiego.

Gromee - juror, oceny

Fachowo, rzetelnie i szczerze - DJ z charakterystycznym kapeluszem zawsze ocenia i mówi wykonawcom rzeczywiście to, co słyszy. Nawet będąc w studio nagraniowym, tworząc muzyczne produkcje, dzieli się swoimi spostrzeżeniami z największymi gwiazdami, które nagrywają partie wokalne. Tak też będzie w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, choć warto pamiętać, iż jest to rozrywkowe show mające na celu dostarczyć widzom radości, uśmiechu i pozytywnej energii. Z tego też jest znany Andrzej Gromala. To będzie wyjątkowa edycja!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 - uczestnicy. Kto powalczy o zwycięstwo w nowej edycji show?

Gromee - kim jest?

Gromee jest producentem, którego hity wychodzą poza polskie granice. Ma na koncie takie hity, jak One Last Time, Runaway, Love You Better, Follow You, Worth It, Light Me Up, czy chociażby Cool Me Down, w którym gościnnie pojawiła się największa gwiazda rumuńskiej muzyki, Inna. Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. W 2014, 2015, 2017, 2018 i 2019 roku wystąpił na Sunrise Festivalu, najpopularniejszym w Centralnej i Wschodniej Europie festiwalu muzyki klubowej. Dzielił scenę z takimi artystami jak: Steve Aoki, Deorro, NERVO, R3HAB, Olivier Heldens, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Mariah Carey, Alan Walker, Chicane, Enriqe Iglesias czy David Guetta.