Grali w zespołach, a teraz robią karierę solo. Kto postawił wszystko na jedną kartę?

2020-08-03 14:05 Ewelina Kulasza
Ania Wyszkoni, Dawid Kwiatkowski, Beyonce
Autor: WBF, WBF, face to face/FaceToFace/REPORTER/East News Ania Wyszkoni, Dawid Kwiatkowski, Beyonce

Niektóre gwiazdy zaczynały swoją muzyczną karierę w zespołach i tak zdobywały uznanie i popularność. Jednak jak wiadomo, życie bywa różne dlatego też niektórzy postanowili odejść i rozpocząć karierę solo. Kto postawił wszystko na jedną kartę i śpiewa do dziś sam? Będziecie zaskoczeni!

Artyści, którzy tworzą muzykę są niesamowicie uzdolnieni i zawsze każdy z nich otacza się gronem wiernych fanów. W polskim show-biznesie i nie tylko, wielu wokalistów stawiało swoje pierwsze, muzyczne kroki będąc w zespołach. Niektóre staże trwały krótko, inne ciut dłużej, jednak to właśnie większość z nich będąc w grupie w ten sposób zdobywało pierwsze uznanie oraz pracowało na swój wizerunek. Niektórym gwiazdom nie jest jednak pisana zespołowa kariera, dlatego zdecydowali się na odejście. Samodzielne tworzenie, nagrywanie płyt, występy to ciężka praca, ale można odnieść ogromny sukces. Niekiedy okazuje się nawet, że ten wybór to strzał w dziesiątkę, bo kariera solo przynosi większe korzyści. Tak było nie tylko w przypadku rapera Eminema, który zaczynał przygodę z brzmieniami w grupie D12, ale również Beyoncé, która ze swoją przyjaciółką Kelly Rowland utworzyły wspólnie zespół Girl’s Tyme. Warto również wspomnieć o wokalistce Whitney Houston, która w wieku 13 lat spędzała dużo czasu ze swoją matką i doskonaliła swój talent, jako członek chórku Cissy Houston.

Eska - Domowe Granie - Fanka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Grali w zespołach, a teraz robią karierę solo - GALERIA

Kto oprócz Beyoncé i Eminema postawił wszystko na jedną kartę i zrezygnował z zespołu, na rzecz kariery solo? Sprawdźcie to w naszej galerii.

Najnowsze