Wersow

i

Autor: fragment filmu MIAŁAM STŁUCZKĘ NA TORZE WYŚCIGOWYM! https://www.youtube.com/watch?v=1xQ090SSogw&t=410s Wersow miała stłuczkę na torze wyścigowym!

Wersow szuka asystenta. Znamy WYMAGANIA gwiazdy internetu!

2022-06-23 11:25

Gdy jest się jedną z największych gwiazd internetu, trudno poradzić sobie bez asystenta. Doskonale wie o tym Wersow, która wystartowała z castingiem na współpracownika. Za pośrednictwem mediów społecznościowych najpopularniejsza polska influencerka wskazała, jakie są jej wymagania. Co trzeba zrobić, by pracować u Wersow?

Praca u Wersow to marzenie wielu fanów najpopularniejszej polskiej influencerki. Niebawem może się ono spełnić! Narzeczona Friza poinformowała w mediach społecznościowych, że poszukuje asystentki bądź asystenta, którzy pomogą jej w ogarnianiu bieżących spraw związanych z jej karierą w sieci. Weronika Sowa, bo tak naprawdę nazywa się Wersow, jest jedną z najbardziej przedsiębiorczych postaci w polskim show-biznesie. Gwiazda Ekipy regularnie angażuje się w nowe projekty, które przynoszą jej spore zyski. 25-letnia Wersow może pochwalić się między innymi własnym sklepem WERSOW STORE, gdzie dostępne są ubrania nie tylko dla dziewczyn, ale również ich... czworonożnych pupili. Weronika zapowiada, że to jednak nie wszystko. Narzeczona Friza chce się dalej rozwijać, dlatego poszukuje do pomocy asystentki bądź asystenta. Czołowa polska influencerka zdradziła, czego wymaga od kandydatów.

Wersow pozuje w seksownym gorsecie. Rozpaliła wyobraźnię fanów [ZDJĘCIA]

Sonda
Lubisz Wersow?

Praca u Wersow - wymagania

Mogłoby się wydawać, że Wersow będzie miała szereg wymagań, które należy spełnić, by móc z nią pracować. Gwiazda sieci stawia jednak przede wszystkim na lokalizację i dobre nastawienie. Oto wymagania Wersow:

  • wiek 18+
  • Kraków
  • posiadanie prawa jazdy i samochodu
  • aktywne śledzenie trendów w social mediach
  • umiejętność działania w podstawowych programach do obróbki wideo

Zgłoszenia można przesyłać na maila [email protected]. Zgłosicie się?

Natsu o nowym projekcie, hejcie i związku z Dubielem