Gorąca 20 Radia ESKA: powrót na szczyt, 4 nowości w notowaniu i gorące propozycje!

i

Autor: single cover art Gorąca 20 Radia ESKA: powrót na szczyt, 4 nowości w notowaniu i gorące propozycje!

Hot stuff

Gorąca 20 Radia ESKA: powrót na szczyt, 4 nowości w notowaniu i gorące propozycje!

2023-04-07 19:58

Dawid Podsiadło pod koniec marca stracił pozycję lidera Gorącej 20 Radia ESKA, ale wraca na szczyt w pierwszym tygodniu kwietnia! Nie przestajecie kochać wzruszającej piosenki Mori, co wcale nas nie dziwi. Pokochaliście również inne kawałki, które dołączyły do grona dwudziestu najpopularniejszych w Polsce. Mamy jeszcze wiadomość specjalną - w Gorącej 20, która odbędzie się 14 kwietnia między godziną 18:00 a 20:00 Michu Sobkowski będzie rozdawał bilety na warszawski koncert Macklemore'a!

Gorąca 20 Radia ESKA, czyli lista najpopularniejszych hitów w Polsce układana Waszymi głosami, które oddajecie na ESKA.pl. Najwięcej Waszego wsparcia w pierwszym tygodniu kwietnia 2023 otrzymał Dawid Podsiadło. Utwór, który nie miał być singlem z płyty Lata Dwudzieste jest najważniejszym aktualnie hitem w naszym kraju. Tuż za nim, bo na miejscu 2., uplasował się Fast Boy z piosenką Forget You. Słuchając tego utworu można odnieść wrażenie, że to nowa wersja jakiegoś dawnego przeboju. Tak nie jest, choć numer został zbudowany na akordach z piosenki Sunshine zespołu Dance Nation. W przeszłości zajmował on topowe miejsca listy hitów ESKI. Podium zamknął nasz zeszłotygodniowy zwycięzca. Zespół Maneskin z piosenką Gossip. W czternastym notowaniu Gorącej 20 mieliśmy aż cztery nowości!

David Guetta od razu wypuścił hit na lato 2023! What Is Love w nowej wersji

Zagraniczne hity, które w 2023 roku kończą 10 lat!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 7.04.2023

Osiem spadków, siedem awansów, cztery nowości i jedna bezetka, czyli piosenka zachowująca swoje miejsce sprzed tygodnia. To utwór Feel Alive od Kamrada, który swoją drogą ostatnio wyśpiewał ten kawałek na lotnisku. Pędził na samolot i w totalnej ciszy wykonywał swoją piosenkę. Zdziwieni ludzie nie mieli kompletnie pojęcia, o co chodzi.

Nowości Muzyczne 2023 - NOWE HITY, GORĄCE PREMIERY, PŁYTY i ZAPOWIEDZI

Warto się skupić na nowościach w zestawieniu, bo to kawałki, które mogą stać się hitami wiosny 2023. Już na samym początku notowania, bo na miejscu 19. z piosenką Yeah zadebiutował Glockenbach. Chwilę później z debiutu cieszyła się Mae Stephans. Jej If We Ever Broke Up we fragmencie była na początku hitem aplikacji z krótkimi filmikami. Teraz kocha ją cały świat. Miejsce 16. to nowość zatytułowana Dance Dance. Bardziej tanecznego tytułu Gabry Ponte nie mógł wymyślić. Najwyżej, jeśli chodzi o debiutantów, uplasował się duet Calvin Harris & Ellie Goulding. Miracle powitaliśmy na miejscu 15.

Gorąca 20 Radia ESKA - propozycje

Zwróćcie uwagę na nowe propozycje w Gorącej 20 Radia ESKA. Do tego grona dołączył David Guetta, który polubił odświeżać stare, dobre utwory. Po 20 latach od wydania, kolejne życie otrzymał utwór What Is Love, a wersji francuskiego producenta nosi on tytuł Baby Don't Hurt Me. Partie wokalne w tym kawałku należą do Anne-Marie i Coi Leray. Poniżej wrzucamy Wam jednak teledysk innej świeżej propozycji. Głosować możecie na piosenkę React od Switch Disco i Elli Henderson. Artyści skorzystali z charakterystycznego pianina, za który odpowiada świętej pamięci Robert Miles.

Gorąca 20 Radia ESKA w każdy piątek od godziny 18:00. Razem z Wami najgorętsze hity w Polsce odlicza Michu Sobkowski! Kolejne, trzynaste notowanie już 7 kwietnia 2023. Dla kogo piętnaste notowanie w tym roku okaże się szczęśliwe? Decydujcie już teraz!