David Guetta nie bawi się w hity wiosny. Od razu wypuszcza hit na lato 2023!

i

Autor: STEPHANE DE SAKUTIN/AFP/East News David Guetta nie bawi się w hity wiosny. Od razu wypuszcza hit na lato 2023!

David Guetta od razu wypuścił hit na lato 2023! What Is Love w nowej wersji

2023-04-11 15:11

David Guetta wprawił fanów w konkretne szaleństwo, podczas Ultra Miami 2023. W czasie klubowego festiwalu, oprócz doskonale znanych piosenek w mocnych remiksach, zaprezentował premierowy kawałek. Fani zgromadzeni przed sceną i ci, którzy widzieli ten występ w internecie od razu pokochali Baby Don't Hurt Me. Odświeżona piosenka z lat 90. dostała kolejnego życia i pewne stało się to, iż francuski producent znów podbije światowe listy hitów.

Spis treści

  1. David Guetta - piosenka Baby Don't Hurt Me
  2. Nowa piosenka Davida Guetty - Baby Don't Hurt Me

David Guetta - piosenka Baby Don't Hurt Me ma szansę stać się równie dużym hitem, co wydany w sierpniu 2022 roku singiel zatytułowany I'm Good (Blue). Ceniony na świecie artysta, jak po tytule można się domyślić, postanowił wziąć na warsztat kultowy przebój What Is Love zespołu Haddaway. Do dobrze znanych akordów dodał charakterystyczny dla siebie bit, podkręcił bas, a co najważniejsze zaprosił do wyśpiewania tego hitu dwie znane wokalistki. Jedna z nich to Anne-Marie, która w przeszłości wydała takie utwory jak Alarm, Rockabye z Clean Bandit czy Friends z Marshmello. Z Guettą współpracowała także przy okazji piosenki Don't Leave Me Alone. Oprócz niej w nowej wersji Baby Don't Hurt Me usłyszeć możemy objawienie amerykańskiego rynku, Coi Leray. Jej ostatni utwór Players stał się megahitem na świecie.

Kygo serwuje tropikalną wersję hitu Jacksona. Say Say Say zachęca do tańca!

David Guetta - piosenka Baby Don't Hurt Me

David Guetta po wydaniu nowej wersji utworu Blue grupy Eiffel 65, która zebrała ponad 1,4 miliarda streamów w siedem miesięcy, ponownie postanowił wziąć na swój warsztat kultowy utwór. Tym razem wybór padł na What Is Love zespołu Haddaway, które w odsłonie francuskiego producenta ma tytuł Baby Don't Hurt Me. Artysta swój nowy kawałek zaprezentował podczas Ultra Miami, a fani od razu się w nim zakochali.

FEST Festival 2023 - kto wystąpi? Line-up z topowymi nazwiskami! [GWIAZDY]

Oryginalna wersja pochodzi z lat 90. i osiągnęła pierwsze miejsce na listach przebojów w 13. krajach. Premiera odświeżonej wersji miała miejsce 7 kwietnia 2023. 

Nowa piosenka Davida Guetty - Baby Don't Hurt Me

David Guetta w ostatnich miesiącach, a nawet latach jest bardzo aktywny i praktycznie co kilkanaście dni wypuszcza nowe utwory czy też jest częścią danej produkcji. Francuski producent zbliża się do 40 miliardów streamów na całym świecie, a oprócz tego otrzymał tytuł Producenta Roku podczas rozdania nagród Brit i DJ Mag. Guetta zajmuje 9. miejsce w zestawieniu najczęściej odtwarzanych artystów. Ostatnio zajął 1. miejsce prawie na całym świecie z utworem I'm Good (Blue), w którym gościnnie pojawiła się Bebe Rexha.

David Guetta królem radiowych hitów! Te kawałki z siedmiu płyt są nieśmiertelne