Gorąca 20 Premiery: Rudimental feat. Ed Sheeran - Lay It All On Me || Dillon Francis & Kygo - Coming Over

2015-09-25 13:21
Okładka do Coming Over Dillon Francis & Kygo
Autor: fot. YouTube Gorąca 20 Premiery: Rudimental feat. Ed Sheeran - Lay It All On Me || Dillon Francis & Kygo - Coming Over

Rudimental feat. Ed Sheeran - Lay It All On Me oraz Dillon Francis & Kygo feat. James Hersey - Coming Over, to Premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Piosenki usłyszycie po raz pierwszy w piątek, 25 września już po godzinie 18:00. Oba te nagrania, to potencjalne hity jesieni 2015! 

W piątek, 25 września 2015 roku do propozycji w ramach Gorącej 20 Radia ESKA dołączą aż dwa nowe nagrania! W Liście Przebojów Eski po raz pierwszy usłyszycie nową piosenkę zespołu Rudimental Lay it All On Me oraz Coming Over - numer, w którym spory udział miał norweski DJ kryjący się pod pseudonimem Kygo! Taka niespodzianka w postaci premier w Gorącej 20 czeka na Was już dziś po godzinie 18:00. Mamy przeczucie, że to potencjalne Hity Jesieni 2015!

Rudimental feat. Ed Sheeran Lay It All On Me - nowa piosenka grupy:

To nie będzie debiut zespołu Rudimental w Gorącej 20! Brytyjczycy pierwszy raz w Liście Przebojów Eski pojawili się z singlem "Feel The Love" dokładnie 11 czerwca 2012 roku. Rudimental tworzą muzykę z gatunku drum'n'bass - uwielbianą przez słuchaczy z Wielkiej Brytanii. Historia pokazuje jednak to, że Polacy również pokochali ich styl. Świadczyć mogą o tym sukcesy właśnie w Gorącej 20 i fakt, że zespół bardzo chętnie przyjeżdża do naszego kraju. Najbliższą okazją na zobaczenie i usłyszenie zespołu będzie koncert 14 listopada na warszawskim Torwarze. Autorzy premiery w Gorącej 20 przyjadą do naszego kraju w ramach promocji drugiej studyjnej płyty zatytułowanej We The Generation, która na półkach sklepowych pojawi się już 2 października tego roku. W nowym kawałku pt. Lay It All On Me zespół ponownie wspomógł Ed Sheeran. Przypomnijmy, że pierwszym owocem współpracy tych artystów było nagranie "Bloodstream". Rudimental feat. Ed Sheeran - Lay It All On Me do usłyszenia 25 września 2015 roku w Gorącej 20 Radia ESKA już po godzinie 18:00!

 

Dillon Francis & Kygo feat. James Hersey - Coming Over - potencjalny hit Jesieni 2015!

Wielu z Was z pewnością zadaje sobie pytanie: kim jest Dillon Francis? My wiemy i dzielimy się z Wami tą informacją! Otóż, jest to DJ i producent ze Stanów Zjednoczonych, który na swoim koncie ma współpracę z Diplo, Martinem Garrixem, Example, DJem Snake, a także między innymi z Calvinem Harrisem! Do kolejnego sukcesu 28-letniego przedstawiciela elektronicznej muzyki dopisać możemy współpracę z Kygo! I to właśnie dzięki temu norweskiemu DJowi gatunek muzyczny 'Tropical House' został pokochany przez miliony ludzi na całym świecie. W potencjalnym hicie jesieni 2015 usłyszeć możemy głos austriackiego wokalisty Jamesa Herseya. Dodajmy również, że Dillon Francis w 2014 roku wydał debiutancki krążek zatytułowany "Money S**ks, Friends Rule" i nie znajdziemy na nim utworu "Coming Over". Jednak utwór ten znajdziemy już dziś w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA tuż po godzinie 18:00. 

Wersja live Coming Over:

Obie te premiery mają aspiracje na to, by zostać Eskowym Hitem! Wszystko zależy jedynie od Waszych głosów! Zagłosujcie na Gorącą 20 Radia ESKA i nie zapomnijcie słuchać już dziś od godziny 18:00!

 

RW

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze