Okładka do Coming Over Dillon Francis & Kygo

i

Autor: fot. YouTube Gorąca 20 Premiery: Rudimental feat. Ed Sheeran - Lay It All On Me || Dillon Francis & Kygo - Coming Over

Gorąca 20 Premiery: Rudimental feat. Ed Sheeran - Lay It All On Me || Dillon Francis & Kygo - Coming Over

2015-09-25 13:21

Rudimental feat. Ed Sheeran - Lay It All On Me oraz Dillon Francis & Kygo feat. James Hersey - Coming Over, to Premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Piosenki usłyszycie po raz pierwszy w piątek, 25 września już po godzinie 18:00. Oba te nagrania, to potencjalne hity jesieni 2015! 

W piątek, 25 września 2015 roku do propozycji w ramach Gorącej 20 Radia ESKA dołączą aż dwa nowe nagrania! W Liście Przebojów Eski po raz pierwszy usłyszycie nową piosenkę zespołu Rudimental Lay it All On Me oraz Coming Over - numer, w którym spory udział miał norweski DJ kryjący się pod pseudonimem Kygo! Taka niespodzianka w postaci premier w Gorącej 20 czeka na Was już dziś po godzinie 18:00. Mamy przeczucie, że to potencjalne Hity Jesieni 2015!

Rudimental feat. Ed Sheeran Lay It All On Me - nowa piosenka grupy:

To nie będzie debiut zespołu Rudimental w Gorącej 20! Brytyjczycy pierwszy raz w Liście Przebojów Eski pojawili się z singlem "Feel The Love" dokładnie 11 czerwca 2012 roku. Rudimental tworzą muzykę z gatunku drum'n'bass - uwielbianą przez słuchaczy z Wielkiej Brytanii. Historia pokazuje jednak to, że Polacy również pokochali ich styl. Świadczyć mogą o tym sukcesy właśnie w Gorącej 20 i fakt, że zespół bardzo chętnie przyjeżdża do naszego kraju. Najbliższą okazją na zobaczenie i usłyszenie zespołu będzie koncert 14 listopada na warszawskim Torwarze. Autorzy premiery w Gorącej 20 przyjadą do naszego kraju w ramach promocji drugiej studyjnej płyty zatytułowanej We The Generation, która na półkach sklepowych pojawi się już 2 października tego roku. W nowym kawałku pt. Lay It All On Me zespół ponownie wspomógł Ed Sheeran. Przypomnijmy, że pierwszym owocem współpracy tych artystów było nagranie "Bloodstream". Rudimental feat. Ed Sheeran - Lay It All On Me do usłyszenia 25 września 2015 roku w Gorącej 20 Radia ESKA już po godzinie 18:00!

 

Dillon Francis & Kygo feat. James Hersey - Coming Over - potencjalny hit Jesieni 2015!

Wielu z Was z pewnością zadaje sobie pytanie: kim jest Dillon Francis? My wiemy i dzielimy się z Wami tą informacją! Otóż, jest to DJ i producent ze Stanów Zjednoczonych, który na swoim koncie ma współpracę z Diplo, Martinem Garrixem, Example, DJem Snake, a także między innymi z Calvinem Harrisem! Do kolejnego sukcesu 28-letniego przedstawiciela elektronicznej muzyki dopisać możemy współpracę z Kygo! I to właśnie dzięki temu norweskiemu DJowi gatunek muzyczny 'Tropical House' został pokochany przez miliony ludzi na całym świecie. W potencjalnym hicie jesieni 2015 usłyszeć możemy głos austriackiego wokalisty Jamesa Herseya. Dodajmy również, że Dillon Francis w 2014 roku wydał debiutancki krążek zatytułowany "Money S**ks, Friends Rule" i nie znajdziemy na nim utworu "Coming Over". Jednak utwór ten znajdziemy już dziś w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA tuż po godzinie 18:00. 

Wersja live Coming Over:

Obie te premiery mają aspiracje na to, by zostać Eskowym Hitem! Wszystko zależy jedynie od Waszych głosów! Zagłosujcie na Gorącą 20 Radia ESKA i nie zapomnijcie słuchać już dziś od godziny 18:00!

 

RW