Gorąca 20 Premiery: Natalia Szroeder - Powietrze || Rag'n'Bone Man - Human

2016-09-26 16:09
Gorąca 20 Premiery: Natalia Szroeder - Powietrze || Rag'n'Bone Man - Human
Autor: fot. wbf Natalia Szroeder - Powietrze

Natalia Szroeder - Powietrze oraz Rag'n'Bone Man - Human: 26 września to premiery w Gorącej 20 Radia ESKA! Która z nich szybciej trafi do ścisłego zestawienia? Oceńcie i sprawdźcie szczegóły już teraz na ESKA.pl!

Natalia Szroeder - Powietrze: premiera w Gorącej 20! Nową piosenkę od polskiej wokalistki usłyszycie po raz pierwszy na antenie Radia ESKA 26.09.2016 po godzinie 18:00. Tym samym artystka singlem oficjalnie zapowie swój debiutancki album pt. NATinterpretacje, a ukaże się on pod koniec października. W poniedziałkowym zestawieniu listy hitów Eski w propozycjach zadebiutuje również Rag'n'Bone Man - Human. Kawałek brytyjskiego muzyka zdobywa ogromną popularność głównie w Niemczech. A czy fala popularności dotrze także do Polski? Decydujcie głosując w Gorącej 20. Jak zwykle czekają na was najnowsze płyty od najlepszych wykonawców!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Natalia Szroeder nowa piosenka - Powietrze

Nowa płyta Natalii Szroeder jest już gotowa! Krążek zatytułowany NATinterpretacje pojawi się w sprzedaży 28 października 2016. To duża niespodzianka dla fanów, którzy na płytę wokalistki czekali blisko 4 lata. Jak mówi Natalia: Singiel pt. Powietrze jest to energiczny utwór, który w chłodne, jesienne dni pozytywnie nastroi i zmotywuje do działania.

Rag'n'Bone Man - premiera w G20

Kim jest Rag'n'Bone Man? Tak naprawdę to Rory Graham, brytyjski piosenkarz i autor tekstów, który ma na koncie dwie EP-ki. Pierwszą wydał w 2014 roku. Aktualnie muzyk przygotowuje wszystkich do premiery swojego debiutanckiego albumu. Zapowiada go energetyczny singiel pt. Human. Piosenka łączy ze sobą styl tworzenia muzyki przez grupę OneRepublic oraz duetu Macklemore & Ryan Lewis.

 

Na Gorącą 20 Radia ESKA punktualnie od godziny 18:00 zaprasza Puoteck! Dajcie znać, który kawałek Waszym zdaniem szybciej znajdzie się w zestawieniu! >>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze