Gorąca 20 Premiery: Ewa Farna - Na ostrzu || Selena Gomez - Kill Em With Kindness. Która jest lepsza? [SONDA]

2016-06-10 13:42
Gorąca 20 Premiery: Ewa Farna - Na ostrzu || Selena Gomez - Kill Em With Kindness. Która jest lepsza? [SONDA]
Autor: fot. wbf (Ewa Farna) // fot. Bulls (Selena Gomez) Ewa Farna - Na ostrzu i Selena Gomez - Kill Em With Kindness

Ewa Farna - Na ostrzu oraz Selena Gomez - Kill Em With Kindness: to dwie nowe piosenki w propozycjach do listy przebojów Eski! Premiery w G20 od dwóch pięknych Pań usłyszycie 10 czerwca 2016 po godzinie 18:00. Która jest lepsza? Zdecydujcie w naszej specjalnej sondzie na ESKA.pl!

Ewa Farna - Na ostrzu oraz Selena Gomez - Kill Em With Kindness: premiery w Gorącej 20. Dwie nowe piosenki od dwóch pięknych wokalistek usłyszycie po raz pierwszy w propozycjach do listy przebojów Eski w piątek, 10 czerwca. Doskonale znacie te artystki i dlatego postanowiliśmy zapytać Was o zdanie. Biorąc pod uwagę ich podobieństwa zdecydujcie w naszej sondzie poniżej tego artykułu - która z nich jest lepsza. Oczywiście najważniejsze jest jednak Wasze wsparcie, które zostawiacie głosując na hity w G20. W tym tygodniu w zamian za to czekają płyty Kygo i Inny! Puoteck zaprasza na Gorącą 20 Radia ESKA punktualnie od godziny 18:00!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Ewa Farna vs Selena Gomez - sonda

Ewa Farna w Gorącej 20 pojawi się ze swoją najnowszą propozycją. Kawałek "Na ostrzu" został nagrany w dwóch wersjach językowych: polskiej i czeskiej. Jest to kolejny singiel promujący płytę wInna. Co ciekawe Margaret, Sarsa, Ewa Farna i Ewelina Lisowska występują w teledysku Ewy Farnej! Z kolei Selena Gomez niedawno opublikowała wideo do "Kill Em With Kindness". W krótkim czasie miał już ponad 10 milionów wyświetleń. To ostatni singiel, którym piosenkarka promuje swój album pt. Revival. Za jego brzmienie odpowiada duet producencki Rock Mafia. Co łączy obie wokalistki? Zobaczcie, a później zdecydujcie w naszej sondzie - która z nich jest lepsza.

  • Ewa Farna i Selena Gomez mają ogromne doświadczenie sceniczne. Mając 11 lat odnosiły swoje pierwsze sukcesy.
  • Mają podobny styl ubierania. Obie uwielbiają szyk i elegancję. 
  • Teledyski tych piosenkarek zawsze mają głębszy sens. Trzeba je oglądać z dużym skupieniem, by zrozumieć ich przekaz.
  • Mają na koncie płyty, na których znajdziemy hity znane z Gorącej 20 Radia ESKA. W przypadku Ewy Farnej to m.in. przebój "Cicho", a Selena Gomez, to doskonale znane "Same Old Love".
  • Obie piszą piosenki o miłości. Głównie dotykają tematu swoich poprzednich związków. 
  • Cieszą się dużym zainteresowaniem mężczyzn. Chyba każdy chciałby spędzać swój wolny czas z Ewą lub Seleną :) 

Ewa Farna vs Selena Gomez

Gorąca 20 Radia ESKA z dwiema premierami startuje o godzinie 18:00. Już teraz zobaczcie teledysk do:

Ewa Farna - Na ostrzu

Selena Gomez - Kill Em With Kindness

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze