Gorąca 20 Premiera: Years & Years - Meteorite, czyli przebój z Bridget Jones 3!

i

Autor: Fot. YouTube/Years & Years Screen z wideo YouTube

Gorąca 20 Premiera: Years & Years - Meteorite, czyli przebój z Bridget Jones 3!

2016-09-20 18:58

Years & Years z piosenką Meteorite premierowo w Gorącej 20! Muzyczny hit 2016, który trafił na ścieżkę dźwiękową filmu Bridget Jones 3 już 20 września zadebiutuje na antenie Radia ESKA. Gorąca premiera zaraz po godzinie 18:00!

We wtorkowy wieczór w Gorącej 20 mamy dla was kolejną megapremierę. Tym razem w G20 usłyszycie hit prosto z sal kinowych. Wszystko dlatego, że 20 września w Gorącej 20 zadebiutuje kawałek zatytułowany Meteorite. Utwór nagrany przez zespół Years & Years można usłyszeć też w najnowszej części przygód Bridget Jones. Słuchajcie Gorącej 20 w Radiu ESKA, od poniedziałku do piątku od godz. 18:00. Pamiętajcie, że Puoteck w tym tygodniu za wasze głosy rozdaje bilety na koncert The Vamps.

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Meteorite z Bridget Jones 3 w G20

Piosenka Meteorite powstała specjalnie na potrzeby filmu Bridget Jones 3. Brytyjska grupa Years & Years przygotowała wesoły i taneczny kawałek, który świetnie komponuje się z filmową fabułą. Utwór, którego we wtorek 20 września posłuchacie premierowo w Gorącej 20 trafi na płytę z soundtrackiem z filmu. Jak wam sie podoba nowa propozycja od Years & Years?