Gorąca 20 Premiera: Twenty One Pilots - Ride. Hit na miarę Stressed Out?

i

Autor: fot. YouTube/twenty one pilots screen z teledysku do Ride - Twenty one Pilots

Gorąca 20 Premiera: Twenty One Pilots - Ride. Hit na miarę Stressed Out?

2016-06-17 15:43

Twenty One Pilots - Ride: na dobre zakończenie tygodnia, to premiera w Gorącej 20! Kolejny singiel od autorów hitu Stressed Out usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00! Teledysk do oceny podrzucamy Wam na ESKA.pl

Twenty One Pilots - Ride: 17.06.2016 to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałek po raz pierwszy usłyszycie zaraz po godzinie 18:00. Zespół Twenty One Pilots wydaniem tego singla zakończył promocję swojego czwartego studyjnego albumu. Wcześniej z tego krążka poznaliście przebój Stressed Out. Już teraz zastanawiamy się czy utwór pt. Ride powtórzy jego sukces. Na odpowiedź musimy trochę poczekać, bo o tym zdecydują wyłącznie Wasze głosy, za które Puoteck ma dla Was najlepsze płyty od najlepszych wykonawców. W tym tygodniu do wygrania album Ariany Grande i składanki Hity na Czasie: Lato 2016!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Twenty One Pilots w G20

Duet szturmem podbił listę przebojów Radia ESKA. Ich "Stressed Out" jak do tej pory jest jednym z największych hitów tego roku w Gorącej 20. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że pojawienie się tej grupy na polskim rynku muzycznym przyniosło spory powiew świeżości. Warto przypomnieć fakt, że Twenty One Pilots dadzą koncert w Polsce!

Ride - premiera w G20

Na dobry koniec tygodnia z premierami w Gorącej 20 Radia ESKA usłyszycie "Ride". Jest to piąty, a zarazem ostatni singiel z albumu "Blurryface". To jeden z najbardziej sentymentalnych kawałków z tego wydawnictwa. Jego brzmienie jest zabawne, ale tekst należy traktować bardzo poważnie. Co o niej sądzicie? Dajcie znać głosując w ramach G20, a symboliczny teledysk oceniajcie w komentarzach pod artykułem. 

Twenty One Pilots - Ride

 

RW