Gorąca 20 Premiera: Topic feat. Nico Santos - Home. Posłuchajcie premiery w G20!

2016-03-18 10:38
Topic home premiery w G20!
Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Topic feat. Nico Santos - Home. Posłuchajcie premiery w G20!

Topic feat. Nico Santos - Home: premiera w Gorącej 20. Utwór, który podbija niemieckie listy przebojów po raz pierwszy na antenie Radia ESKA - usłyszycie w czwartek, 18.03.16. Kim jest Topic? Już teraz sprawdźcie i obejrzyjcie teledysk do Home - oczywiście na ESKA.pl!

Topic feat. Nico Santos - Home: nie możecie przegapić dzisiejszej premiery w G20! Piosenka po raz pierwszy na antenie Radia ESKA wybrzmi w czwartek, 18 marca 2016 po godzinie 18:00. Jak szybko zbierze wystarczającą liczbę głosów, by wejść do ścisłego zestawienia? O tym przekonamy się w następnych notowaniach! Przypominamy, że w tym tygodniu Puoteck rozdaje płyty X Ambassadors pt. VHS. Taka gratka wyłącznie za Wasze wsparcie na hity w Gorącej 20 Eski!

>>> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety!

Topic - kim jest?

Tobias Topic, na muzycznej scenie daje się poznać jako Topic lub Toptish. 23-letni DJ, producent, kompozytor z Niemiec, który ze swoim singlem "Home" odnosi obecnie życiowy sukces. Podbija nim niemieckie listy przebojów! Jak autor dzisiejszej premiery w G20 rozpoczął swoją karierę? Muzyką zainteresował się w 2008 roku, kiedy na zwykłej lekcji muzyki poznał komputerowy program do tworzenia dźwięków. Nieco później sam zaczął eksperymentować tworząc hip-hopowe projekty. Przez dwa lata szlifował swój talent, co zaowocowało tym, że jedna z popowych piosenkarek skorzystała z jego pomocy. Od tamtego czasu Tobias, nieustannie szuka wsparcia u różnych wokalistów. Ostatecznie spełnienie swoich marzeń zawdzięcza talentowi i serwisom społecznościowym. To właśnie tam wszyscy mogli obserwować jego pierwsze kroki.

Home premiera w G20

Home: 18.03.16 usłyszycie premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA. Gościnnie w utworze niemieckiego DJ-a, pojawił Nico Santos. Jego wokal doceniają przede wszystkim słuchacze w Niemczech. Czy Wy również docenicie? O tym zdecydują Wasze głosy, za które Puoteck ma dla Was płyty pt. VHS - X Ambassadors. 

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

 

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze